Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Postimi & Leximi i mesazheve

Si mund tė dėrgoj njė mesazh?
Kur je brenda njė forumi, duke klikuar 'Postoni temė tė re', ose nė imazhin qė pėrfaqėson kėtė, kjo do ju lejojė juve tė postoni. Ju duhet tė shkruani informacionin e duhur, njė temė dhe njė mesazh, pastaj klikoni nė butonin 'Postoni temė tė re'.

A mund t'i pėrgjgjem njė mesazhi?
Po, kjo ėshtė kryer njėlloj sikur tė kishit postuar njė temė tė re, pėrveē se ju duhet tė jeni brenda njė teme, dhe duhet tė klikoni 'Posto pėrgjigje', nė vend tė 'Posto temė te re'.

A ėshtė e mundur tė fshij njė mesazh?
Mund tė editoni njė mesazh, duke klikuar butonin 'Edito mesazhin' sipėr mesazhit tuaj. Ju mundeni vetėm tė editoni mesazhet tuaja dhe nganjėherė ky funksion ėshtė pasiv.

Si mund tė editoj njė nga mesazhet e mia?
Po, klikoni butonin 'Edito' nė njėrėn prej temave tuaja, dhe pastaj zgjedh '! Fshij kėtė mesazh !' e klikoni nė fund 'Edito mesazhin'. Ju nuk mund ta fshini njė mesazh, nėse ėshtė fillimi i njė teme, vetėm nėse jeni administrator.

A mund tė pėrdor bashkangjitje?
Po, ju mund tė futni njė bashkangjitje me secilin prej mesazheve tuaja. Madhėsia e filit tė atashuar duhet tė jetė nėn 1 MB pėr t'u pranuar. Mund tė atashoni njė fil nė faqet e Postim i ri dhe Postim i pėrgjigjes, duke pėrdorur rubrikėn e ngakimit.

Ēfarė janė nėnqeshjet?
Nėnqeshjet janė fytyra tė vogla nė tė djathtė tė kutisė sė mesazhit, ata shfaqen me fytyra tė ndryshme nė vend tė shenjave si :).
Kėtu keni njė listė tė nėnqeshjeve qė mbėshteten nga forumi:
Kodi Paraqit

Si mund tė krijoj dhe votoj nė njė votim?
Ju mund tė krijoni njė votim nė forumin qė doni, duke klikuar nė Fillo votim. Faqja qė do vijė me pas i ngjan faqes sė njė temė, por ka njė kuti ekstra pėr pėrgjigjet e votimeve. Ju mund tė shkruani njė pėrgjigje pėr linjė me njė maksimum tė 10 pėrgjigjeve gjithsejt.

Mund tė votoni nė votimet e temave, duke shkuar nė njė temė dhe votimin e saj, dhe duke zgjedhur njė mundėsi pėr tė cilėn dėshironi tė votoni, e duke klikuar nė fund butonin Dėrgo. Mund tė votoni nė njė votim vetėm njė herė, kėshtu qė njė herė voton dhe nuk mund ta ndryshosh opinionin

Administratorėt mund ta kenė pasivizuar kėtė mundėsi pėr secilin forum.
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0213141 sekonda, 8 pyetje