Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Pyetje tė ndryshme

A mund tė mė spjegoni diēka pėr kodin BB?
Ju mund tė pėrdorni kodin BB (njė version i thjeshtėzuar i HTML-sė), nė mesazhin tuaj pėr tė krijur efektet qė dėshironi.

[b]Teksti kėtu[/b]   (Shkronja tė zeza)

[i]Teksti kėtu[/i]   (Tekst kursiv)

[u]Teksti kėtu[/u]   (Tekst i nėnvizuar)

[url]http://www.php.net[/url]   (Lidhje)

[url=http://www.php.net]Home Page pėr PHP[/url]   (Lidhje)

[email]webmaster@shkoder.net[/email]   (Lidhje E-Mail)

[email=webmaster@shkoder.net]Dėrgo E-mail![/email]   (Lidhje E-Mail)

[quote]Teksti kėtu[/quote]   (Tekst nė thonjėza)

[code]Teksti kėtu[/code]   (Tekst qė ruan formatimin)

[img]http://www.php.net/gifs/php_logo.gif[/img]   (Imazh)

[img=50x50]http://www.php.net/gifs/php_logo.gif[/img]   (Imazh i ridimensionuar)

[color=red]Kjo ngjyrė ėshtė e kuqe[/color]   (Tekst me ngjyrė)

[size=3]Madhėsia e kėtij teksti ėshtė 3[/size]   (Madhėsia e tekstit)

[font=Tahoma]Ky tip shkrimi ėshtė Tahoma[/font]   (Fonte tė ndryshme nga e zakonshmja)

[align=center]Ky tekst ėshtė i centruar[/align]   (Tekst i renditur)

[list]
[*]List Pika #1
[*]List Pika #2
[*]List Pika #2
[/list]   (List)

A mund tė bėhem moderator?
Nė tė shumtėn e kohės pėrgjigjia ėshtė jo, por pyet Administratorin.

A mund tė mė spjegosh postet e anėtarėve nė forum?
Bazuar nė numrin e mesazheve qė keni, ju jeni vendosur nė njė post. Secili post ka statusin e vet dhe sasinė e yjeve. Mė poshtė gjenden instruksionet e pėrdoruesit nė varėsi tė postit pėr kėtė bord:
I sapoardhur0
Anėtar10
Anėtar100
Anėtar500
Anėtar1000
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0268710 sekonda, 8 pyetje