Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Mirėmbajtja

A duhet tė regjistrohem?
Kjo varet nga instruksionet e bordit, pasi administratorėt mund tė ndryshojnė instruksionet nė mėnyrė qė ju duhet tė regjistroheni pėr tė parė mesazhet. Ju zakonisht duhet tė regjistroheni qė tė pėrgjigjeni dhe tė nisni mesazhe tė reja, por kjo varet nga instruksionet e bordit. Pėr t'u regjistruar klikoni kėtu.

Ėshtė e kėshillueshme qė ju tė regjistroheni pėr tė patur mundėsi qė tė merrni e-maile nga administratori.

A pėrdor cookies XMB?
Po. XMB pėrdor cookies qė tė ruajė informacionin e hyrjes suaj, vizitėn e fundit, dhe temat qė keni vizituar. Ne e bėjmė kėtė tė mundur pėr tė lehtėsuar punėn tuaj nė gjetjen e mesazheve qė kanė pėrgjigje tė reja, nė mėnyrė qė ju tė mos keni nevojė tė shkruani emrin e pėrdoruesit dhe fjalėkalimin kur postoni apo gjėra tė tjera.

Nėse ju dilni, cookies do tė fshihen. Pėr tė dalė klikoni kėtu.

Si mund tė shtoj njė nėnshkrim?
Pėr t'i shtuar njė nėnshkrim postimeve tuaja, ju duhet tė hyni tek profili dhe tė shkruani nėnshkrimin qė dėshironi tė pėrdorni tek kutia e nėnshkrimit.

Kodi BB dhe HTML mund tė jenė aktivė ose pasivė. Kjo mund tė ndikojė mbi tekstin qė ju doni tė pėrdorni si nėnshkrim.

Si mund tė pėrdor njė foto nėn emrin tim?
Pėrsėri nė profilin tuaj, ka njė vend pėr njė 'Imazh' dhe imazhi ėshtė nėn emrin tėnd. Kontrolloni tek Administratori madhėsinė e 'imazhit' tuaj, konsiderohet si kortezi tė pėrdorni njė imazh qė ėshtė nėn 150 pixels i gjėrė.

Uaa... Duket se kam harruar fjalėkalimin?
Nėse keni harruar fjalėkalimin, mos u shqetėsoni. Kaloni tek seksioni i humbjes sė fjalėkalimit dhe plotėsoni formularin, fjalėkalimi juaj do ju dėrgohet me e-mail.

Ēfarė ėshtė U2U?
U2U do tė thotė 'Pėrdorues tek Pėrdorues'. Ėshtė njė klient i thjeshtė mesazhesh, tė cilin mund ta pėrdorni qė tė dėrgoni mesazhe tek anėtarėt e tjerė tė kėtij bordi. Mund ta kontrolloni postėn tuaj U2U duke klikuar kėtu, ose duke shkuar tek profili juaj.

Administratorėt e bordit mund ta kenė pasivizuar kėtė funksion.
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0208490 sekonda, 7 pyetje