Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Pėrdorimi i bordit

Ku duhet tė hyj?
Ekziston njė buton qė thotė 'Hyrje' nė krye tė menysė, klikimi i kėtij butoni do ju dėrgojė tek faqja e hyrjes, ku ju mund tė hyni. Kėtu ju shkruani emrin e pėrdoruesit, fjalėkalimin dhe numrin e ditėve qė doni tė qėndroni. Ju sugjerojmė ta ndryshoni numrin e ditėve nė 365.

Ku duhet tė dal?
Mund tė dilni duke klikuar Dalje nė krye tė faqes. Kur tė dilni jashtė 'cookies' qė ruajnė emrin e pėrdoruesit dhe fjalėkalimin do tė fshihen dhe ju do konsideroheni si vizitor ose pėrdorues anonim.

Si duhet tė kėrkoj nė bord?
Duke klikuar nė butonin 'Kėrko' nė meny, pastaj duke shkruar atė qė dėshironi tė kėrkoni, ju mund tė kufizoni fushėn e kėrkimit me lista qė hapen poshtė.

Si mund tė dėrgoj njė U2U?
Klikoni sė pari nė butonin U2U tė menysė, njė dritare e vogėl do tė hapet tak-fak, nga ku ju mund tė hyni tek funksioni 'Dėrgo njė U2U', duke klikuar nė krye tė saj. Vendos emrin e marrėsit nė rubrikėn 'Tek', dhe pastaj shkruaj njė titull e njė messazh dhe 'Dėrgo'.

Ku mund t'i shoh tė gjithė anėtarėt?
Ju mund tė shihni gjithė anėtarėt duke klikuar mbi butonin Lista e anėtarėve nė meny.
Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0209689 sekonda, 7 pyetje