Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4    5  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  instrumentalizimi politik i historise nepermjet emisioneve televizive nurellari 0 1821
20-5-2007 nė 18:43
nga nurellari
 
  Bėra 22 vite burg se adhuroja sportistin e deklasuar Anton Ashta 2 2662
6-2-2007 nė 17:18
nga RRuga Mihal Duri
 
  Pasojat e komunizmit mistiku 12 7351
6-2-2006 nė 00:45
nga Valter bejkova
 
  Sabiha Kasimati, gruaja e vetme ndėr 22 tė dėnuarit me vdekje DARDAN PEJA 0 2297
14-12-2005 nė 23:33
nga DARDAN PEJA
 
  Riza Dani ne Opoziten e '46 burimuji 0 2999
5-12-2005 nė 15:17
nga burimuji
 
  "Hakmarrja per Drejtesi" kercenon. Albi 17 4713
14-11-2005 nė 20:38
nga burimuji
 
  Maria Tuci Anton Ashta 1 1982
12-11-2005 nė 22:02
nga pirust
 
  Kole Margjini burimuji 0 2100
8-11-2005 nė 13:51
nga burimuji
 
  enver hoxha djalli (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 27 8170
4-11-2005 nė 15:00
nga nji shkodran
 
  ramiz alia djalli vazhdim Anton Ashta 0 1897
2-11-2005 nė 10:44
nga Anton Ashta
 
  Gjyqi i Dostojevskit Anton Ashta 1 1876
21-10-2005 nė 23:47
nga Anton Ashta
 
  Ftesė pėr tė vajtur nė Shqipėrinė e Havzi Nelės Anton Ashta 0 1597
19-10-2005 nė 09:55
nga Anton Ashta
 
  NACIONALIZMI SHQIPTAR DHE MASAKRAT NDAJ KLERIT KATOLIK Anton Ashta 3 3359
4-10-2005 nė 15:55
nga nji shkodran
 
  Gjon Macaj Anton Ashta 0 2138
1-10-2005 nė 05:38
nga Anton Ashta
 
  Krimi i djallit enver ne ushtri Anton Ashta 0 4128
29-9-2005 nė 09:11
nga Anton Ashta
 
  Benussi Anton Ashta 0 1500
15-9-2005 nė 18:04
nga Anton Ashta
 
  Hetuesit Anton Ashta 1 3324
1-9-2005 nė 16:47
nga Anton Ashta
 
  Pa fjale! Anton Ashta 1 1499
26-8-2005 nė 16:28
nga Anton Ashta
 
  Pse nuk hetohen krimet? Anton Ashta 0 2538
22-8-2005 nė 02:00
nga Anton Ashta
 
  Kujtim Frangu Anton Ashta 1 1528
12-7-2005 nė 09:25
nga Anton Ashta
 
  Josif Bundo Anton Ashta 0 1620
12-7-2005 nė 09:18
nga Anton Ashta
 
  Vedat Kokona: Kur Enver Hoxhėn e thėrrisnim “Gazhel” tani 0 2329
13-6-2005 nė 07:03
nga tani
 
  Te dhenat! Anton Ashta 3 2813
30-5-2005 nė 10:40
nga Anton Ashta
 
  Krimet komuniste te filmuara Anton Ashta 0 1898
30-5-2005 nė 10:30
nga Anton Ashta
 
  Binjakėt e tmerrit: Sa tė ndryshėm janė nazizmi nga komunizmi? DARDAN PEJA 1 1600
13-5-2005 nė 21:33
nga AGRON RUMI
 
  Burgu i Burrelit Anton Ashta 1 1525
28-4-2005 nė 10:43
nga Anton Ashta
 
  Persekutimi komunist mbi vajzat e Bajram Currit DARDAN PEJA 0 2281
30-3-2005 nė 22:27
nga DARDAN PEJA
 
  Informacione permbi zotin Qamil Hajdini Anton Ashta 0 1847
17-3-2005 nė 09:54
nga arben
 
  Nacionalistet Deshmore dhe Epigoni I Se Kaluares Se Kuqe, Majko burimuji 1 1598
8-3-2005 nė 02:57
nga DARDAN PEJA
 
  Opozita e pare Shqiptare Ago Basha 4 5687
26-1-2005 nė 00:56
nga Anton Ashta
 
<<  1    2    3    4    5  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0331750 sekonda, 13 pyetje