Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4    5    6  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Baba Selimi, dijetari i pavdekshėm AGRON RUMI 0 1598
5-12-2004 nė 04:20
nga AGRON RUMI
 
  "I teti nė bronz" MEHMEDALI 1 3052
5-11-2004 nė 10:23
nga MEHMEDALI
 
  Enver Hoxha dhe dėnimi i kushėririt tė tij, Abedin Hoxha Anton Ashta 0 2351
18-10-2004 nė 11:21
nga Anton Ashta
 
  Si e ka njohur Bota, Shqiperine Komuniste! tani 2 1660
19-8-2004 nė 20:19
nga tani
 
  Njerzit dhe shtazėt Anton Ashta 1 2082
26-6-2004 nė 13:03
nga nji shkodran
 
  Ēdo mėngjes, 300 vetė nė radhė pėr nė banjo Anton Ashta 0 1506
23-6-2004 nė 09:19
nga Anton Ashta
 
  Si do hedhnin bustin e stalinit ne Shkoder Olsi Baze 3 1701
13-6-2004 nė 11:55
nga Anton Ashta
 
  Deshmite e njerezve te thjeshte Olsi Baze 7 3696
6-6-2004 nė 08:57
nga Olsi Baze
 
  Historia e tragjedise ku humben jeten 22 persona Olsi Baze 0 1858
18-5-2004 nė 15:08
nga Olsi Baze
 
  Drejt greves se urise Anton Ashta 1 1260
18-5-2004 nė 11:21
nga nji shkodran
 
  Bedri Spahiu revizionon Bedri Spahiun Olsi Baze 0 2793
16-5-2004 nė 11:40
nga Olsi Baze
 
  Akuza te bujshme, por vetem perfituan!? Anton Ashta 0 1573
3-5-2004 nė 10:38
nga Anton Ashta
 
  Rrėfimi: Prej 7 vjetėsh nė kėrkim tė vrasėsve tė djalit Anton Ashta 0 1547
3-5-2004 nė 10:09
nga Anton Ashta
 
  Historia personale e Ylli Kontit, ish-i burgosur politik Anton Ashta 0 1543
1-5-2004 nė 11:53
nga Anton Ashta
 
  Kur trashėgohet burgu i pėrkthimit... Anton Ashta 0 1478
29-4-2004 nė 10:01
nga Anton Ashta
 
  Ish-tė pėrndjekurit paralajmėrojnė grevėn e urisė Anton Ashta 0 1360
23-4-2004 nė 08:21
nga Anton Ashta
 
  Nuk kuptoj Anton Ashta 4 1654
22-4-2004 nė 13:55
nga nji shkodran
 
  Nr 160 Lefter Kasneci Anton Ashta 1 1854
8-4-2004 nė 17:43
nga Anton Ashta
 
  NJE JETE NE DIKTATURE- EUGJEN MERLIKA tani 1 1783
30-3-2004 nė 02:08
nga burimuji
 
  Si ia prenė kokėn nė '46-ėn Gjergj Vatės, qarkomandantit tė Shkodrės MEHMEDALI 1 2383
25-12-2003 nė 18:08
nga Anton Ashta
 
  Nje histori sa tragjike aq absurde! Anton Ashta 0 1447
13-10-2003 nė 08:47
nga Anton Ashta
 
  Barbaria Komuniste ne Vloren e '97 Eni_P 0 1636
6-10-2003 nė 18:16
nga Eni_P
 
  TE PERNDJEKURIT, PERKUJTOJNE 12 VJETORIN E GREVES SE URISE Anton Ashta 0 1416
2-10-2003 nė 09:19
nga Anton Ashta
 
  40 Martirėt Shqiptarė Anton Ashta 4 3103
18-9-2003 nė 12:29
nga Eni_P
 
  Edi Luarasi Anton Ashta 1 1668
19-8-2003 nė 08:19
nga Anton Ashta
 
  Perballja e krimeve Anton Ashta 0 1446
18-8-2003 nė 09:50
nga Anton Ashta
 
  Martiret e PD-s! Anton Ashta 2 1800
18-8-2003 nė 09:46
nga Anton Ashta
 
  Njė dėshmor nacionalist nga ballkoni i Vlorės MEHMEDALI 0 2113
2-8-2003 nė 21:22
nga MEHMEDALI
 
  Mizoritė e komunistave nė Dukagjin Eni_P 0 2101
31-7-2003 nė 12:04
nga Eni_P
 
  Bujar Kaloshi Anton Ashta 2 1621
27-7-2003 nė 22:48
nga DARDAN PEJA
 
<<  1    2    3    4    5    6  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0405061 sekonda, 13 pyetje