Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4    5    6  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Dokot nė Australi, njė histori arratish Anton Ashta 0 1454
27-7-2003 nė 10:16
nga Anton Ashta
 
  Arshi Pipa Anton Ashta 1 1774
21-7-2003 nė 15:02
nga Eni_P
 
  Kujtime pėr priftin martir gjerman Anton Ashta 0 2341
19-6-2003 nė 06:03
nga Anton Ashta
 
  Tragjizmi i tjetėrsimit tė detyruar Anton Ashta 0 1622
16-6-2003 nė 15:26
nga Anton Ashta
 
  Ish-komisari, viktimė e krimit dhe politikės Anton Ashta 0 1676
8-6-2003 nė 10:41
nga Anton Ashta
 
  Parti terroristesh Anton Ashta 2 1760
6-6-2003 nė 11:10
nga Anton Ashta
 
  Ahmet Nivica: "Zoti Ramiz, pse e vratė komunistin Karafil Bisha" Anton Ashta 2 3814
4-6-2003 nė 09:03
nga Anton Ashta
 
  Nderohet nga ish-tė persekutuarit kujtimi i tė vrarėve nga qeveria komuniste nė revoltėn e Spaēit Anton Ashta 0 1441
28-5-2003 nė 12:41
nga Anton Ashta
 
  Masakra e Cėrrikut, akuzė pėr Nanon dhe PS Anton Ashta 0 1647
26-5-2003 nė 18:36
nga Anton Ashta
 
  Misherimi i Djallit Anton Ashta 2 1860
13-5-2003 nė 19:00
nga Anton Ashta
 
  PROFETIZIMI NGA KĖNDI ATISTIK I VISAR ZHITIT! nikė palkola 0 1541
11-5-2003 nė 06:07
nga nikė palkola
 
  BALLE PER BALLE ME "VEJUSHEN E ZEZE" Anton Ashta 0 1668
9-5-2003 nė 16:31
nga Anton Ashta
 
  Mustafa Kėrēuku ka mbuluar vjedhjet marramendėse nė Institutin e Integrimit tė tė Pėrndjekurve Polit Anton Ashta 0 2252
8-5-2003 nė 11:36
nga Anton Ashta
 
  Bardhyl Dindi .Antikomunisti dhe i pėrndjekuri i diktaturės komuniste Anton Ashta 0 1548
25-4-2003 nė 07:52
nga Anton Ashta
 
  Si u persekutua Qemal Karaosmani, kryesekretari e ministri i Ismail Qemalit Anton Ashta 0 1661
14-4-2003 nė 18:07
nga Anton Ashta
 
  Gafurr Jegeni, kapiteni qė luftoi nė Vlorė nė 7 prill '39 Anton Ashta 0 1592
9-4-2003 nė 09:20
nga Anton Ashta
 
  Ish- komisarit tė Brigadės sė tankeve nė Poshnje Anton Ashta 0 2580
2-4-2003 nė 08:54
nga Anton Ashta
 
  E verteta permbi Qemal Stafen Anton Ashta 6 2280
17-3-2003 nė 12:33
nga Anton Ashta
 
  Qindresa antikomuniste e Malsisė Madhe Anton Ashta 0 1590
12-3-2003 nė 10:09
nga Anton Ashta
 
  Krime pa fund Anton Ashta 1 2117
7-3-2003 nė 18:12
nga Anton Ashta
 
  Pshtjellime te hershme komuniste. Blerim Vokshi 5 2358
28-2-2003 nė 18:26
nga Blerim Vokshi
 
  “Fillet e izolimit shqiptar: Regjimi i Enver Hoxhės nė vitet 1944-1961” Gent Laho 0 1823
27-2-2003 nė 07:28
nga Gent Laho
 
  "Ja si ia prenė kokėn babait tim, kapiten Gjelosh Lulit" Anton Ashta 0 1489
31-1-2003 nė 18:41
nga Anton Ashta
 
  Mendimet e deshmia shume interesante e nje ish sigurimsi Anton Ashta 3 1747
15-1-2003 nė 10:20
nga Anton Ashta
 
  Sfera e Punes te R. Alise burimuji 1 2030
6-1-2003 nė 14:58
nga burimuji
 
  Si u persekutua kryetari i Bashkisė sė Durrėsit, qė ndau armėt nė 7 prill Anton Ashta 0 2013
20-12-2002 nė 11:16
nga Anton Ashta
 
  Fragmente nga libri"Post-scriptum mbi diktaturen"shkruar nga V.Qesari lgjoka 9 3500
14-12-2002 nė 03:42
nga lgjoka
 
  Ja si vriteshin tė burgosurit politikė nė kampin e Laēit, nė vitin 1966" Anton Ashta 3 2423
13-12-2002 nė 23:38
nga Anton Ashta
 
  Udhėtim nė varrezat katolike tė qytetit tė Shkodrės lgjoka 0 1703
4-12-2002 nė 15:03
nga lgjoka
 
  Sipari i Pushtimeve burimuji 0 1393
3-12-2002 nė 12:51
nga burimuji
 
<<  1    2    3    4    5    6  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0335171 sekonda, 13 pyetje