Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  3    4    5    6  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Pamje nga gjyqet Ago Basha 0 1806
29-6-2002 nė 16:00
nga Ago Basha
 
  Te pushkatuarit ne Nentorit 1944 Ago Basha 0 2704
29-6-2002 nė 15:56
nga Ago Basha
 
  "Si u vra nga ēetnikėt vėllai im Hamit Troplini" Anton Ashta 0 1697
29-6-2002 nė 12:50
nga Anton Ashta
 
  Selenica, i diplomuari nė Touluzė qė punoi si karrocier Anton Ashta 0 1775
27-6-2002 nė 16:40
nga Anton Ashta
 
  Si u persekutua nga komunistėt, familja Banka Anton Ashta 0 2324
27-6-2002 nė 16:39
nga Anton Ashta
 
<<  3    4    5    6  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0305331 sekonda, 13 pyetje