Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Programi i RPR Olsi Baze 0 2391
2-11-2002 nė 21:10
nga Olsi Baze
 
  Biografia e Kryeministrit Francez Olsi Baze 0 2016
2-11-2002 nė 21:09
nga Olsi Baze
 
  Kushtetuta e Problemet burimuji 0 2345
21-10-2002 nė 11:32
nga burimuji
 
  Likoud Olsi Baze 0 2139
18-10-2002 nė 16:25
nga Olsi Baze
 
  Libertarianizmi burimuji 0 2693
12-10-2002 nė 15:34
nga burimuji
 
  Kush eshte Partia Populore Spanjolle Olsi Baze 0 2395
10-10-2002 nė 16:47
nga Olsi Baze
 
  Fondatori i Partise Popullores Spanjolle Olsi Baze 0 1726
10-10-2002 nė 16:45
nga Olsi Baze
 
  Jose Maria Aznar Olsi Baze 0 1993
10-10-2002 nė 16:43
nga Olsi Baze
 
  Politikanet dhe ideologet e te djathtes Anton Ashta 3 26511
8-10-2002 nė 11:46
nga Anton Ashta
 
  Jean Pierre Raffarin, kryemnistri francez Olsi Baze 0 1935
27-9-2002 nė 22:52
nga Olsi Baze
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0260799 sekonda, 13 pyetje