Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  7    8    9    10  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Ali Pashe Tepelena sipas Enciklopedise Islame Eni_P 0 2217
30-7-2002 nė 11:45
nga Eni_P
 
Familja shqiptare Kuprili kastriot 0 2491
28-7-2002 nė 19:53
nga kastriot
 
  Arbneshi i Zarės -dhimbja e sė kaluarės Eni_P 3 1890
22-7-2002 nė 18:29
nga burimuji
 
  E re nga Historia e Shqiperise mbi Abdyl Frasherin Eni_P 0 2661
11-7-2002 nė 15:51
nga Eni_P
 
  EPIR, DARDANI DHE ILIRI NUK JANE TJETER VECSE SHQIPERI Ajet Nuro 0 2369
10-7-2002 nė 15:15
nga Ajet Nuro
 
  Tjeter Poshtersi ala-Europiane burimuji 7 1940
8-7-2002 nė 05:54
nga sefedin
 
  MBI STEMĖN E VĖRTETĖ TĖ KASTRIOTĖVE Eni_P 1 2113
8-7-2002 nė 04:55
nga kalemi
 
  Shoferi i Enver Hoxhės rrėfen aventurat nė timon Anton Ashta 3 3680
3-7-2002 nė 09:59
nga Anton Ashta
 
  Gjeneral Moisiu, kryekomandanti qė u bė Kryetar i Gjuetarėve Anton Ashta 1 1899
27-6-2002 nė 01:05
nga burimuji
 
<<  7    8    9    10  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0330162 sekonda, 13 pyetje