Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4    5    6  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Polo Ralph Lauren Shirts ralph lauren polo ouzhenyang 0 1259
17-9-2013 nė 03:06
nga ouzhenyang
 
  Replica Hermes Bags ralph lauren polo showing that the ouzhenyang 0 5492
17-9-2013 nė 03:06
nga ouzhenyang
 
  Edit Durham parashikoi shperberjen e Jugosllavise Anton Ashta 2 1893
16-9-2013 nė 09:04
nga ouzhenyang
 
  Me rastin e 2 marsit 1444 Anton Ashta 2 2083
16-9-2013 nė 09:03
nga ouzhenyang
 
  Kalaja e Drishtit Anton Ashta 2 4024
16-9-2013 nė 09:03
nga ouzhenyang
 
  Batalioni iBallit Kombetar ne zonene devollit per te cilin deri me sot nuk eshte shkruar ende Xheviko Avdyl Sino 1 1297
16-9-2013 nė 09:03
nga ouzhenyang
 
  7 mars Anton Ashta 3 1456
16-9-2013 nė 09:03
nga ouzhenyang
 
  Sherbimi sekret i PPSH ( jo sigurimi) Anton Ashta 8 3361
29-11-2009 nė 21:29
nga Anton Ashta
 
  Shpallja e Pavaresise Anton Ashta 18 5940
20-7-2009 nė 10:54
nga Anton Ashta
 
  Imzot Luigj Bumēi Anton Ashta 2 1446
24-4-2009 nė 18:56
nga Anton Ashta
 
  VDEKJA E VERTETE E ENVER HOXHES 20 shkurt! Anton Ashta 23 4746
20-2-2009 nė 14:45
nga Anton Ashta
 
  Jorga - historiani rumun Eni_P 1 1699
9-1-2009 nė 12:15
nga Anton Ashta
 
  Botohet Jezuiti i Madh, Zef Valentini Anton Ashta 2 1389
16-12-2008 nė 09:16
nga Anton Ashta
 
  Shkolla e Shirokės Anton Ashta 0 1475
30-11-2008 nė 19:47
nga Anton Ashta
 
  Regjistrimi i popullsisė sė Shqipėrisė i vitit 1918 Anton Ashta 0 1674
3-4-2008 nė 11:07
nga Anton Ashta
 
  Historia e Shqiperise 1939-1944 Anton Ashta 23 5585
20-5-2007 nė 18:07
nga nurellari
 
  MANIPULIMI TELEVIZIV I HISTORISE nurellari 0 1700
20-5-2007 nė 18:03
nga nurellari
 
  Kryeminsitrat shqiptare Anton Ashta 5 2156
4-5-2007 nė 23:01
nga Anton Ashta
 
  kodi i punes dhe e drejta e punes ne monarkine shqipetare 1928-1939 drini 0 1795
30-4-2007 nė 12:47
nga drini
 
  Shteti shqiptar 1912 deri ne 1939 Anton Ashta 5 3239
30-4-2007 nė 12:30
nga drini
 
  Perandoria Bizantine nėn dinastinė dardane Ulpiana 4 5012
9-12-2006 nė 04:34
nga Getoar
 
  Kushtetutat e Shqipėrisė Getoar 0 1775
29-11-2006 nė 06:05
nga Getoar
 
  A duhet rishikuar historia jonė? DARDAN PEJA 13 4473
4-3-2006 nė 22:17
nga kastriot dervishi
 
Ahmet Zogu Eni_P 8 4812
11-1-2006 nė 18:39
nga Valter bejkova
 
  Histori e PD Anton Ashta 6 2056
15-12-2005 nė 00:34
nga DARDAN PEJA
 
  Mehmet Ali Pasha Ulpiana 1 5647
22-11-2005 nė 22:51
nga Ilir Behari
 
  "E verteta" mbi qeverisjen e Mustafa Merlika Krujes Cate 12 2734
24-10-2005 nė 10:43
nga nji shkodran
 
  Si i eliminoi Enveri tė gjithė themeluesit e Partisė Komuniste tani 5 4796
2-9-2005 nė 07:33
nga Anton Ashta
 
  Miladini e zgjodhi Enverin nė krye tė PKSH Eni_P 18 4693
1-9-2005 nė 20:45
nga Krytha
 
  Sigurimi i Shtetit Anton Ashta 13 3983
30-8-2005 nė 18:02
nga Anton Ashta
 
<<  1    2    3    4    5    6  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0386460 sekonda, 13 pyetje