Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4    5    6    7  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Kim Philby Anton Ashta 1 5920
30-8-2005 nė 17:41
nga Anton Ashta
 
  Ramiz Alia? Anton Ashta 12 3164
13-8-2005 nė 23:45
nga Anton Ashta
 
  Karl Gega Anton Ashta 2 1993
13-7-2005 nė 20:49
nga Anton Ashta
 
  MOTI I KASTRIOTIT DHE MITI I ZGJEDHJEVE Anton Ashta 0 1677
12-7-2005 nė 12:22
nga Anton Ashta
 
  Shqiperia viti 1997 Anton Ashta 5 2395
28-6-2005 nė 13:10
nga Anton Ashta
 
  Sveti Sava vėllau i Mehmet pashė Sokoloviqit Ulpiana 2 1899
13-6-2005 nė 17:57
nga Ulpiana
 
  KU GJENDEN THEMELET E RILINDJES SONE KOMBETARE Anton Ashta 0 1868
6-6-2005 nė 11:06
nga Anton Ashta
 
  SHQIPTARI QE THEMELOI EGJIPTIN MODERN Valter bejkova 2 2934
31-5-2005 nė 02:58
nga Ulpiana
 
  Dardania Ulpiana 0 5782
26-5-2005 nė 21:43
nga Ulpiana
 
  Dardania sipas mitologjisė? Ulpiana 1 1607
26-5-2005 nė 21:41
nga Ulpiana
 
  Mbi Ali Pashe Tepelenen Olsi Baze 3 4571
16-5-2005 nė 19:35
nga bekim
 
  Qfare thonin te tjeret per shqiptaret( me falni por eshte vetem ne anglisht) bekim 1 2728
12-5-2005 nė 21:45
nga bekim
 
  Historia ndryshe B.K. 10 1953
28-4-2005 nė 10:40
nga Anton Ashta
 
  Si u nda Shqipėria kalemi 3 2204
23-4-2005 nė 18:28
nga HanaRe
 
  Shqipėria tjetėr, nė njė dokumentar amerikan DARDAN PEJA 1 1672
8-4-2005 nė 19:19
nga Valter bejkova
 
  Histori e shkurtėr e Shqipėrisė dhe e popullit shqiptar Anton Ashta 1 1765
5-4-2005 nė 18:46
nga Valter bejkova
 
  Gjergj Kastrioti-Skenderbeu heroi ynė Kombėtar lgjoka 6 4823
4-4-2005 nė 00:01
nga DARDAN PEJA
 
  Tirana ,10 shekuj mė tepėr nė historinė e saj Eni_P 1 2527
27-3-2005 nė 23:08
nga DARDAN PEJA
 
  FAN NOLI Valter bejkova 3 2574
15-3-2005 nė 18:13
nga Anton Ashta
 
  Historia e Ballit Kombėtar Anton Ashta 11 4970
8-1-2005 nė 13:24
nga MEHMEDALI
 
  Leka i Madh nė pėrfytyrimin e shqiptarėve DARDAN PEJA 0 1383
6-1-2005 nė 17:43
nga DARDAN PEJA
 
  Largimi i vertete i Princ Vidit Valter bejkova 0 2127
31-12-2004 nė 05:35
nga Valter bejkova
 
  Diplomati “turk”, qė krijoi LEK-un Valter bejkova 0 1875
23-10-2004 nė 03:18
nga Valter bejkova
 
  Kur krijohej Kisha Ortodokse Shqipetare Olsi Baze 0 1611
15-10-2004 nė 09:33
nga Olsi Baze
 
  Epiri Anton Ashta 7 3043
8-9-2004 nė 23:49
nga Anton Ashta
 
  "Si e ēuam me Ramiz Alinė floririn nė Zvicėr nė '90" tani 2 2650
27-8-2004 nė 12:37
nga Anton Ashta
 
  albanologu italian Olsi Baze 0 1637
5-8-2004 nė 16:15
nga Olsi Baze
 
  Pushtimi turk, gjakprishurit Anton Ashta 3 2839
29-6-2004 nė 18:13
nga Anton Ashta
 
  Stalini : Kosova bumrang kunder Titos dhe jo bashkim me Shqiperine Olsi Baze 0 1482
5-6-2004 nė 15:33
nga Olsi Baze
 
POLITIKA E JASHTEME E SHQIPERISE NE VITET 92-97, MARRE NGA LIBRI "SHQIPERIA NE TRAZICION" I ELEZ B Olsi Baze 4 4725
25-5-2004 nė 15:36
nga Olsi Baze
 
<<  1    2    3    4    5    6    7  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0345399 sekonda, 13 pyetje