Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4    5  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Microsoft dhe shqipja Anton Ashta 0 1263
15-6-2005 nė 10:59
nga Anton Ashta
 
  Konjaku?! Anton Ashta 2 4653
11-6-2005 nė 13:17
nga Anton Ashta
 
  Poshtersia- Dominante ne Qeverine shqiptare Anton Ashta 7 2885
25-5-2005 nė 12:13
nga Anton Ashta
 
  Banka Boterore: Shqiperia, keqesim i gjendjes ne periudhen 1996-2002 kole arapi 2 1471
16-5-2005 nė 11:40
nga kole arapi
 
  Transporti urban ne RSH Anton Ashta 0 1453
2-4-2005 nė 11:59
nga Anton Ashta
 
  Firmat importuese tė hidrokarbureve Anton Ashta 2 2772
2-4-2005 nė 11:38
nga Anton Ashta
 
  Media Anton Ashta 2 1874
19-3-2005 nė 14:52
nga Anton Ashta
 
  Cmimet ne RSH Anton Ashta 18 3113
12-3-2005 nė 22:38
nga Anton Ashta
 
  Borxhi i jashtem i Shqiperise konservatore 10 2134
8-3-2005 nė 10:53
nga Anton Ashta
 
  Importi ne RSH Anton Ashta 1 1796
8-12-2004 nė 09:36
nga Anton Ashta
 
  Investimet e jashteme direkte ne Kosove Anton Ashta 0 1620
17-11-2004 nė 13:46
nga Anton Ashta
 
  Agentur per investime ne Ballkanin Perendimor Anton Ashta 0 2075
22-10-2004 nė 01:45
nga Anton Ashta
 
  Privatizimi ne Kosove konservatore 6 3437
7-10-2004 nė 10:59
nga Anton Ashta
 
  Biznesi mes shumė “zjarresh” Anton Ashta 0 1508
6-10-2004 nė 21:19
nga Anton Ashta
 
  Kreditė pėr biznes, ja kushtet qė ofrojnė bankat Anton Ashta 0 4639
5-10-2004 nė 10:19
nga Anton Ashta
 
  Mafia shqiptare e basteve ne Afrike. DARDAN PEJA 0 1648
17-8-2004 nė 23:21
nga DARDAN PEJA
 
  Kodi Detar I RSH burimuji 0 1569
10-7-2004 nė 00:52
nga burimuji
 
  Rrushtė e kumbullat nė periudhėn e pėrbotėzimit Olsi Baze 0 1464
6-6-2004 nė 08:52
nga Olsi Baze
 
  NGA VEFA TEK VODAFONE Anton Ashta 0 1470
18-5-2004 nė 09:33
nga Anton Ashta
 
  Korrupsioni nė Kosovė e Shqipėri! (Pages: 1 2 ) Lekė Rezniqi 43 8099
13-5-2004 nė 11:32
nga Anton Ashta
 
  Raiffeisen Zentralbank konkuron per blerjen e Bankes se Kursimit Eni_P 1 1656
11-2-2004 nė 11:29
nga Eni_P
 
  Ekonomia e Kosoves. (Pages: 1 2 ) blerim vokshi 32 8128
28-1-2004 nė 11:07
nga Anton Ashta
 
  Per te kuptuar Anton Ashta 0 1669
29-10-2003 nė 08:19
nga Anton Ashta
 
  Leku Anton Ashta 1 1691
12-9-2003 nė 09:27
nga Anton Ashta
 
  Marredheniet nderballkanike Anton Ashta 15 2260
6-8-2003 nė 08:46
nga Anton Ashta
 
  Inflacioni Anton Ashta 1 2008
9-7-2003 nė 10:09
nga Anton Ashta
 
  GJERMANIA, PARTNERJA E TRETE EKONOMIKE E SHQIPERISE Anton Ashta 0 2000
3-6-2003 nė 09:57
nga Anton Ashta
 
  Euro ne RSH Anton Ashta 6 1967
9-5-2003 nė 22:29
nga nikė palkola
 
  Tapit e Kosoves,te kujna jan? Blerim Vokshi 0 1622
12-3-2003 nė 20:45
nga Blerim Vokshi
 
  Pėrmasa e re e tradhėtisė kombėtare Anton Ashta 20 3273
4-3-2003 nė 11:36
nga Anton Ashta
 
<<  1    2    3    4    5  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur





Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0317180 sekonda, 13 pyetje