Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  2    3    4    5  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Korporata Energjetike e Kosovės Blerim Vokshi 1 1818
27-2-2003 nė 20:33
nga Blerim Vokshi
 
  DENIMI I FMN-SE, FAJI I DEPUTETEVE KONTRABANDISTE Anton Ashta 8 4974
14-2-2003 nė 11:48
nga Eni_P
 
  Politikat Nderkombtare Ekonomike ne Kosove burimuji 0 1586
7-2-2003 nė 14:27
nga burimuji
 
  Administrimi i financave ne Kosove konservatore 2 1619
24-1-2003 nė 19:31
nga konservatore
 
  Parametrat ekonomik te anetareve te rinj te E.U. kastriot 1 1605
1-12-2002 nė 13:56
nga kastriot
 
  Pakti i stabilitetit dhe Kosova Anton Ashta 4 2008
6-11-2002 nė 14:21
nga Eni_P
 
  Paradokset e ekonomise shqiptare Anton Ashta 4 1867
5-11-2002 nė 16:00
nga Eni_P
 
  Marredheniet RSH-Itali Anton Ashta 2 1972
2-11-2002 nė 12:08
nga Anton Ashta
 
  Tė lirė nė miell e tė shtrenjtė nė krunde Anton Ashta 0 1609
1-11-2002 nė 15:46
nga Anton Ashta
 
  Perpjekje per nje "shengen" per rejonin e Detin e Zi Eni_P 0 1614
23-10-2002 nė 10:02
nga Eni_P
 
  Pakti i stabilitetit Anton Ashta 0 1983
21-10-2002 nė 21:02
nga Anton Ashta
 
  Ceshte nje amnisti fiskale Anton Ashta 0 2066
16-10-2002 nė 21:39
nga Anton Ashta
 
<<  2    3    4    5  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0307970 sekonda, 13 pyetje