Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  PAVARESIA Anton Ashta 4 3270
17-2-2011 nė 13:05
nga Anton Ashta
 
  PSE NUK U NDĖRTUA FRONTI PĖR ĒLIRIMIN E KOSOVĖS Sefedin 2 2258
11-1-2010 nė 21:43
nga Anton Ashta
 
  Urime! Anton Ashta 1 2742
24-1-2008 nė 15:20
nga Tali
 
  UNMIKUT etj EM-i 0 2866
13-2-2007 nė 23:32
nga EM-i
 
  TIPAT e Grupi Negociator i Kosoves 2007 EM-i 0 2569
31-1-2007 nė 21:02
nga EM-i
 
  Kush pengon pavaresine e Kosoves? (Pages: 1 2 ) agron rumi 44 12702
16-6-2006 nė 23:07
nga burimuji
 
  Jo Shtetesise Funksionale burimuji 0 3491
3-4-2006 nė 02:45
nga burimuji
 
Serbet nuk flene (Pages: 1 2 3 ) kalemi 66 16167
21-3-2006 nė 04:01
nga burimuji
 
  KOSOVA QE SOT ME PRESIDENTIN E RI Valter bejkova 1 2683
10-2-2006 nė 18:23
nga AGRON RUMI
 
  Statusi i Kosoves (Pages: 1 2 3 .. 4 ) konservatore 88 41469
28-1-2006 nė 01:22
nga AGRON RUMI
 
  Ardhmėria e Kosovės (Pages: 1 2 3 ) Dielli 50 13179
19-1-2006 nė 23:07
nga DARDAN PEJA
 
  Rexhep Demiri,nje jete per te verteten Etnik Kabashi 0 4578
18-12-2005 nė 21:18
nga Etnik Kabashi
 
  Misioni per Status dhe Mungesa e Vizionit burimuji 0 2454
28-11-2005 nė 16:02
nga burimuji
 
  Levizja vetvendosje bekim 2 2950
23-11-2005 nė 14:32
nga Petro
 
  Komente te Departamentit te Shtetit burimuji 0 2565
17-11-2005 nė 14:13
nga burimuji
 
  KOSOVA bisedimet perfundimtare! Anton Ashta 6 2888
12-11-2005 nė 01:45
nga burimuji
 
  Udha e Pergatitjet per Bisedime burimuji 2 2497
9-11-2005 nė 01:35
nga burimuji
 
  Ahtisaari burimuji 0 2938
31-10-2005 nė 03:13
nga burimuji
 
  Mitrovica Ajet Nuro 6 4841
18-10-2005 nė 02:12
nga burimuji
 
  Kryetari i Kosoves Ibrahim Rugova eshte ne gjendje te rende shendetesore. rtp 9 3295
16-10-2005 nė 14:46
nga DARDAN PEJA
 
  Ruajtja e tėrėsisė territoriale tė Kosovės blerim vokshi 3 3123
13-9-2005 nė 21:06
nga Anton Ashta
 
  Rugova vė gurthemelin e katedrales katolike “Nėna Terezė” nė qendėr tė Prishtinės rtp 0 2687
31-8-2005 nė 13:00
nga rtp
 
  Ndarja e Kosoves Anton Ashta 7 3523
18-8-2005 nė 23:29
nga burimuji
 
  Thaqi formon qeverine nen hije bekim 2 2666
20-7-2005 nė 11:23
nga rtp
 
  Demaēi & Solana paralajmėrojnė "Rrezikun nga dhuna" nė Kosovė rtp 2 2713
20-7-2005 nė 11:08
nga rtp
 
  Cilat jane tetė standardet tė shpallura nga UNMIK-u Anton Ashta 6 3980
15-6-2005 nė 15:18
nga Anton Ashta
 
  Kur gjermanėt thyen murin e Kosovės Anton Ashta 0 2683
15-6-2005 nė 10:38
nga Anton Ashta
 
  Kush Mund T'a Qeverise Kosoven burimuji 0 3162
10-6-2005 nė 23:10
nga burimuji
 
  Papa Gjon Pali duhet te vizitoje Kosoven Serxhio Bepini 3 3056
6-6-2005 nė 12:24
nga Anton Ashta
 
  Kosova ky vend pa adres Blerim Vokshi 3 3137
1-6-2005 nė 09:31
nga Anton Ashta
 
<<  1    2    3    4  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0307660 sekonda, 13 pyetje