Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Cili eshte qendrimi i SHBA? (Pages: 1 2 ) burimuji 42 7736
31-5-2005 nė 01:52
nga DARDAN PEJA
 
  Si humbi pamvaresia ne vitin '99 bekim 0 1622
24-5-2005 nė 21:51
nga bekim
 
  Spiunet sllav per fundamentalistet musliman ne Kosove bekim 0 1611
16-5-2005 nė 16:00
nga bekim
 
  Krimi serb i pa ndeshkuar ne Kosov Blerim Vokshi 5 3023
13-5-2005 nė 12:11
nga Tali
 
  Forumi UNMIK-as "Peterssen" burimuji 0 1394
6-5-2005 nė 23:49
nga burimuji
 
  A ĖSHTĖ KOHA TĖ BISEDOHET ME SERBĖT nikė palkola 7 1853
28-4-2005 nė 13:39
nga burimuji
 
  Kryeministri Haradinaj dhe "Shpata e Damokleut" (Pages: 1 2 ) burimuji 25 5409
17-4-2005 nė 17:02
nga Rreci
 
  Exceptis Excipiendis burimuji 0 1264
30-3-2005 nė 03:42
nga burimuji
 
  Ta shesim Kosovėn? Anton Ashta 1 1541
12-3-2005 nė 18:44
nga Valter bejkova
 
  Kushtetuta e Kosoves burimuji 0 1277
20-2-2005 nė 18:44
nga burimuji
 
  BE dhe Kosova blerim vokshi 7 1644
18-2-2005 nė 13:49
nga Anton Ashta
 
Kush e ka keqėpėrdorė dhe kush po e keqėpėrdorė luftėn ēlirimtare tė popullit tonė? trimj 2 2273
1-2-2005 nė 22:52
nga Tali
 
  NENTOKA E KOSOVES KUSHTON 13.5 MILIARDE EURO Valter bejkova 0 1413
28-1-2005 nė 04:40
nga Valter bejkova
 
  Duhet tė ndihemi fajtorė… Anton Ashta 4 1633
27-1-2005 nė 00:12
nga Anton Ashta
 
  2 Korrik Anton Ashta 10 2200
10-11-2004 nė 23:04
nga Anton Ashta
 
  Presidentit Rugova i jipet Ēmimi i Evropės 2004 Sefedin 2 1748
27-10-2004 nė 05:46
nga Valter bejkova
 
  Ngjarjet e marsit 2004 nė Kosovė (Pages: 1 2 3 ) Tali 72 8201
7-10-2004 nė 10:29
nga Anton Ashta
 
  KFOR Anton Ashta 2 1502
7-10-2004 nė 10:12
nga Anton Ashta
 
  Moisiut i Jane Thartuar Trute burimuji 2 1643
23-9-2004 nė 05:55
nga ornamenti
 
ARMATA KOMBETARE SHQIPTARE rexhepmusa 13 5051
14-8-2004 nė 08:14
nga shqiptar prej zotit
 
  Akademi solemne me rastin e 12 Qershorit Anton Ashta 0 1419
13-6-2004 nė 12:08
nga Anton Ashta
 
  Partia Shqipare Demokristiane e Kosoves per Pavaresine Serxhio Bepini 19 2594
4-5-2004 nė 10:38
nga Anton Ashta
 
  Sa here duhet e shpallim Pavaresine?! Anton Ashta 1 1512
23-4-2004 nė 18:20
nga enver loku
 
  Kanadaja tė njohė Pavarėsin e Kosovės Anton Ashta 1 1566
23-4-2004 nė 18:14
nga enver loku
 
  Peticion per pavaresine e Kosoves - AACL konservatore 3 2201
15-4-2004 nė 11:50
nga Anton Ashta
 
  Bashkejetesa me serbet ne Kosove Anton Ashta 3 2031
3-4-2004 nė 21:02
nga Anton Ashta
 
  Zhvillimet ne Shqiperi, shkaku dhe pasojat! LLemadeo 3 1614
30-3-2004 nė 13:02
nga Anton Ashta
 
  Demonstratat studentore tė vitit 1968 dilaver 0 1712
15-2-2004 nė 22:05
nga dilaver
 
  Nano, NE, Kosova cfare duhet te bejme? Anton Ashta 0 1692
3-2-2004 nė 11:55
nga Anton Ashta
 
  Bajram Rexhepi ne USIP Uashington burimuji 0 1893
31-1-2004 nė 05:47
nga burimuji
 
<<  1    2    3    4  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0417330 sekonda, 13 pyetje