Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Tom Lantos Anton Ashta 18 2146
22-1-2004 nė 12:14
nga MEHMEDALI
 
  Hollbruk Anton Ashta 0 1336
22-1-2004 nė 09:10
nga Anton Ashta
 
  Diskutim me nje shqiptar! Anton Ashta 1 1644
6-1-2004 nė 00:12
nga Anton Ashta
 
rrnoft shqiperia e bashkuare EMI 0 1677
31-12-2003 nė 16:20
nga EMI
 
  MORATORIUMI (PREJ KUISLINGU) I HASHIM THAĒIT! nikė palkola 5 1953
28-12-2003 nė 23:20
nga Anton Ashta
 
  LUM /SI/ NE *SHPĖTIMTARĖT* E KOMBIT DO FORMOJNĖ PARTI TĖ RE! nikė palkola 9 2589
13-12-2003 nė 10:33
nga Bali Kotrovella
 
  TEORITE MBI TE DREJTEN E VETEVENDOSJES DHE KOSOVA Eni_P 0 1497
25-11-2003 nė 15:53
nga Eni_P
 
  PROBLEMI I KOSOVĖS SHQYRTOHET ATY KU ĖSHTĖ FRANCA DHE RUSIA - EDITORIALI I *BOTA SOT* nikė palkola 3 1490
20-11-2003 nė 09:07
nga Bali Kotrovella
 
  Kryeministri i Kosovės. Blerim Vokshi 4 1984
16-11-2003 nė 04:15
nga Bali Kotrovella
 
  Ēka duhet tė ketė bėrė nji person qė tė quhet TRADHĖTAR dilaver 8 2783
16-11-2003 nė 04:11
nga Bali Kotrovella
 
  PSE PO KEQPĖRDORET EMRI I KADRI LIMAJT NGA KRERĖT E PDK-SĖ trimja 2 1864
16-11-2003 nė 03:58
nga Bali Kotrovella
 
  KOSOVA: REALITETI ZYRTAR KUNDĖR REALITETIT PUBLIK Anton Ashta 1 1801
16-8-2003 nė 17:12
nga burimuji
 
  "Kosova....shtete....demokratik......2005..." Irfan 0 1525
5-8-2003 nė 17:52
nga Irfan
 
  Serbet kete maxhype rrugash Nardi 2 1617
13-7-2003 nė 12:55
nga Dielli
 
  F T E S A dhe K T H I M I burimuji 0 1599
3-7-2003 nė 12:20
nga burimuji
 
  Konsensus i Parlamentit Shqiptar ?! Shteiner i Lumtur! burimuji 2 1385
3-7-2003 nė 11:17
nga burimuji
 
  ERDHĖN PABESISHT DHE ME POMPOZITET RUSĖT, PO IKIN ME BISHT NDĖR SHALĖ nikė palkola 0 1525
3-6-2003 nė 03:08
nga nikė palkola
 
  Kosova duhet te behet shtet - Qendra per Studime Strategjike konservatore 1 1906
1-6-2003 nė 22:48
nga konservatore
 
  Soros, PSE? Anton Ashta 1 1656
31-5-2003 nė 12:59
nga konservatore
 
  Webfaqja e Qeverisė sė Kosovės Blerim Vokshi 0 2022
19-5-2003 nė 19:58
nga Blerim Vokshi
 
  Rezoluta Gilman / Lantos kalemi 19 3253
15-5-2003 nė 18:19
nga Anton Ashta
 
  ME NE FUNDE MA!! blerim vokshi 2 1996
14-5-2003 nė 00:22
nga Blerim Vokshi
 
  90 vjetori i masakrave serbo-malazeze nė Dukagjin dilaver 9 2253
4-5-2003 nė 22:13
nga Blerim Vokshi
 
  Rugova: Kosova e pavarur Eni_P 2 1495
29-4-2003 nė 13:19
nga Anton Ashta
 
  Daci: Mund tė qeverisim pa UNMIK Anton Ashta 0 1367
25-4-2003 nė 07:56
nga Anton Ashta
 
  Ligji i zgjedhjeve ne Kosov Blerim Vokshi 0 1943
21-4-2003 nė 23:50
nga Blerim Vokshi
 
  Ardhmėria e Kosovės: interes i grupacioneve politike apo interes nacional? Anton Ashta 1 1573
17-4-2003 nė 18:10
nga Tali
 
  DERI KUR DO TĖ KĖRCASĖ PUSHKA E TRADHĖTISĖ NĖ DRENICĖ? nikė palkola 0 1544
15-4-2003 nė 07:46
nga nikė palkola
 
  Gjyqėsia ne Kosovė ,Si (nuk) gjykohet nė Kosovė Blerim Vokshi 1 1489
14-4-2003 nė 05:11
nga DARDAN PEJA
 
  Pronat ne kosove blerim vokshi 2 1526
14-4-2003 nė 04:34
nga AGRON RUMI
 
<<  1    2    3    4  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0312119 sekonda, 13 pyetje