Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  UNMIK blerim vokshi 18 3570
4-4-2003 nė 22:58
nga Blerim Vokshi
 
  SOKRAT PLAKA-KY SERBOFIL I PANDERQSHĖM Sefedin 1 2841
20-3-2003 nė 04:48
nga Sefedin
 
  B. Rexhepi ne Washington Post burimuji 0 1813
20-3-2003 nė 00:05
nga burimuji
 
  Ne 5-vjetorin e renjes heroike te komandantit legjendar ADEM JASHARI Blerim Vokshi 1 1846
7-3-2003 nė 21:53
nga Blerim Vokshi
 
  Firmosin 40 deputetė: Kosova, e pavarur (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 42 4501
27-2-2003 nė 20:29
nga arsim drenica
 
  Qfar thon NATO Blerim Vokshi 0 1445
27-2-2003 nė 20:03
nga Blerim Vokshi
 
  D. Serwer mohon akuzat e kryeministrit serb Xhinxhiē. Anton Ashta 0 1353
15-2-2003 nė 14:47
nga Anton Ashta
 
  Kushtetuta jugosllave? Anton Ashta 5 1766
5-2-2003 nė 09:33
nga Anton Ashta
 
  Libra per(mbi) Kosoven burimuji 0 3551
27-1-2003 nė 23:02
nga burimuji
 
  Senzacion:Qoviqi genjeshtar apo Stejneri keqeperdorues. blerim vokshi 1 1466
18-1-2003 nė 19:22
nga blerim vokshi
 
  Pavaresia sfitohet dot pa diplomaci! blerim vokshi 0 1654
17-1-2003 nė 18:11
nga blerim vokshi
 
  Shkrimet me te mira qe argumentojne domosdoshmerine e Pavaresise Anton Ashta 6 3212
6-1-2003 nė 18:48
nga burimuji
 
  Provokim i ri politik pėr rajonin Anton Ashta 3 1803
15-11-2002 nė 11:06
nga Anton Ashta
 
  Dioguardi : Shumica e politikanėve kosovarė po ndertojnė parti dhe jo shtetin Ajet Nuro 5 1777
27-10-2002 nė 09:30
nga Anton Ashta
 
  Po greket?! Anton Ashta 1 1576
16-10-2002 nė 11:32
nga Eni_P
 
  KOSOVA : MARRĖVESHJA E RAMBUJES sefedin 0 2335
15-10-2002 nė 06:54
nga sefedin
 
  KOSOVA : KORNIZA KUSHTETUESE sefedin 0 1765
15-10-2002 nė 06:53
nga sefedin
 
<<  1    2    3    4  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0263741 sekonda, 13 pyetje