Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Si mund te ulet ndikimi? Anton Ashta 4 3105
20-5-2007 nė 18:00
nga nurellari
 
  Ndikimi nuk mund te ulet Anton Ashta 10 4378
1-3-2011 nė 17:58
nga Anton Ashta
 
  Organizatat e vorio-epirit (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 32 8129
24-2-2011 nė 10:35
nga Anton Ashta
 
  EKSPANSIONI GREK NĖ SHQIPĖRI (Pages: 1 2 ) lgjoka 45 15428
22-2-2011 nė 11:56
nga Anton Ashta
 
  Greket keta ndryresira! (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 46 9772
22-2-2011 nė 10:56
nga Anton Ashta
 
  Minoriteti grek ne Shqiperi Anton Ashta 22 5103
6-12-2010 nė 08:00
nga Anton Ashta
 
  Shoqata "Ēameria" Eni_P 4 3505
17-1-2010 nė 21:22
nga Anton Ashta
 
  Si nuk e pyti kush? Anton Ashta 3 2056
10-2-2009 nė 11:26
nga Anton Ashta
 
  Janullatosi, Kisha Autoqefale, greket (Pages: 1 2 ) kastriot 44 9579
16-1-2009 nė 11:50
nga Anton Ashta
 
  E padegjuar dhe e pabesueshme!!!!! Anton Ashta 3 4879
29-5-2008 nė 15:49
nga DARDAN PEJA
 
  Provokohet Himara lgjoka 12 5605
13-4-2008 nė 14:05
nga Anton Ashta
 
  Kur te zgjohemi do te jete shume vone! Anton Ashta 8 2993
29-6-2007 nė 08:26
nga Anton Ashta
 
  TRADHETI KOMBETARE---Shkolle greke ne Himare bledi 11 3329
2-6-2006 nė 15:06
nga Albi
 
  Ēėshtja Ēame (Pages: 1 2 3 ) Eni_P 57 23440
1-3-2006 nė 15:04
nga AGRON RUMI
 
  Nacionalizmi antievropian i Greqisė DARDAN PEJA 16 3584
8-2-2006 nė 22:01
nga Valter bejkova
 
  SHQIPERIA NUK ESHTE GREQI Anton Ashta 14 4377
15-1-2006 nė 17:40
nga DARDAN PEJA
 
  Greket na vrane perseri (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 28 8676
12-1-2006 nė 22:58
nga DARDAN PEJA
 
  Sa i ulet Papulias, Olsi Baze 17 3089
7-11-2005 nė 22:46
nga DARDAN PEJA
 
  A eshte realisht Shqiperia e pushtuar nga Greqia...!? (Pages: 1 2 ) agron rumi 39 12453
5-11-2005 nė 16:13
nga Anton Ashta
 
  KU PO SHKON GREQIA ANTIAMERIKANE? nikė palkola 2 2725
14-10-2005 nė 16:05
nga AGRON RUMI
 
  Greqia, Demokraci apo Teokraci Ortodokse! Krytha 4 3227
1-9-2005 nė 10:26
nga Anton Ashta
 
  Zyrtarizim i Nderhyrjes Greke Prej Berishes Opozitar burimuji 1 2531
20-6-2005 nė 06:18
nga DARDAN PEJA
 
  Enderroni te djathte! Anton Ashta 6 3469
15-6-2005 nė 10:45
nga Anton Ashta
 
  Shqiptaret ne Greqi, skllever moderne (Pages: 1 2 3 ) Anton Ashta 65 14471
27-5-2005 nė 19:24
nga DARDAN PEJA
 
  Shkolla shqip ne Greqi? Anton Ashta 3 3055
17-4-2005 nė 12:38
nga Anton Ashta
 
  Gage (Pages: 1 2 3 .. 4 ) Anton Ashta 84 22385
17-3-2005 nė 17:20
nga Anton Ashta
 
  Ju rrėfej grekėt! Olsi Baze 2 2751
11-3-2005 nė 06:08
nga Valter bejkova
 
  Nano, guvernatori grek pėr Shqipėrinė Anton Ashta 6 3326
3-3-2005 nė 03:28
nga Valter bejkova
 
  Greket Pretendojne Veriun, Ahere Neve Jugun ... e Epirit! burimuji 0 2835
10-2-2005 nė 04:39
nga burimuji
 
  Tekstet shkollore tani do na i bejne grekrit Olsi Baze 3 2859
30-1-2005 nė 05:20
nga DARDAN PEJA
 
<<  1    2    3  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0302830 sekonda, 13 pyetje