Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Simbolika greke nė Kishėn Ortodokse Autoqefale tė Shqipėrisė Anton Ashta 1 2249
27-1-2005 nė 02:07
nga Anton Ashta
 
  ME TE TILLE MIQ Anton Ashta 2 1918
22-1-2005 nė 19:49
nga DARDAN PEJA
 
  ARVANITASIT, dhe prejardhja e grekeve kastriot 18 5311
17-1-2005 nė 18:53
nga DARDAN PEJA
 
  Kosova greke nė Shqipėri?! Anton Ashta 1 1582
9-12-2004 nė 11:12
nga Anton Ashta
 
  Ligji i Luftes me Shqiperine Eni_P 12 2502
8-12-2004 nė 12:31
nga Anton Ashta
 
  GREQIA, JO BASHKEJETESE ME TE HUAJT Olsi Baze 5 1858
24-11-2004 nė 06:40
nga DARDAN PEJA
 
  Komploti Greko Komunist kunder Demokracise Shqiptare kastriot 1 2657
18-11-2004 nė 01:42
nga Anton Ashta
 
  Si Rritet Ndikimi Grek Ne RSH burimuji 1 1544
22-10-2004 nė 17:15
nga Valter bejkova
 
  Letėr pėr zotin Richard Boucher Anton Ashta 0 1214
29-6-2004 nė 18:16
nga Anton Ashta
 
  Disa aspekte historike tė raporteve shqiptaro-greke Olsi Baze 2 1405
11-6-2004 nė 14:42
nga Olsi Baze
 
  KERKESA DREJTUAR PRESIDENTIT BUSH Karamanlis kundėr Kosovės sė pavarur Athina zyrtare Olsi Baze 1 1255
23-5-2004 nė 02:02
nga AGRON RUMI
 
  PROTESTA MASIVE NE ATHINE Anton Ashta 0 1486
6-2-2004 nė 10:24
nga Anton Ashta
 
  UNE PO QAJ ENDE NGA KLITHMA E 9 JANARIT Anton Ashta 2 1378
30-1-2004 nė 11:25
nga Anton Ashta
 
  Ndryshimi i identitetit!? Asimilimi? Anton Ashta 1 1401
25-1-2004 nė 19:09
nga Anton Ashta
 
  ARISTIDH KOLIA Anton Ashta 20 9683
13-1-2004 nė 16:00
nga Krytha
 
  Zgjedhjet ne Shqiperi dhe Tregetia me Himaren Adrian 3 1836
31-10-2003 nė 10:32
nga Olsi Baze
 
Publiku pasiv ndaj poshtėrimit Grek ! Adrian 7 1550
16-10-2003 nė 09:21
nga Anton Ashta
 
  Ne dritehijen e fakteve Zoti Nano Olsi Baze 0 1383
5-10-2003 nė 10:04
nga Olsi Baze
 
  PS NJEH 300 MIJE GREKE TE SHQIPERISE (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 49 5365
17-9-2003 nė 12:56
nga Lekė Rezniqi
 
  Mos kerkoni Shell psh Anton Ashta 0 1388
3-7-2003 nė 16:01
nga Anton Ashta
 
  Bazė Amerikane nė Shqipėri Lekė Rezniqi 1 1544
11-6-2003 nė 15:16
nga Lekė Rezniqi
 
  Te ndalohet hyrja e ushtrise greke ne Shqiperi kastriot 7 2410
5-6-2003 nė 02:04
nga konservatore
 
  Ja si i grabit sot shteti grek, pronat e shqiptarėve etnikė Anton Ashta 0 1387
12-5-2003 nė 18:42
nga Anton Ashta
 
  Zoti Majko nuk ėshtė mė budalla Anton Ashta 0 1326
6-5-2003 nė 10:12
nga Anton Ashta
 
  Ligji 7501 ja jep grekut Vorio Epirin me tapi Anton Ashta 2 1562
12-4-2003 nė 04:30
nga AGRON RUMI
 
  Leter e hapur drejtuar Presidentit te Republikes se Shqiperise Anton Ashta 13 2282
8-4-2003 nė 12:14
nga Anton Ashta
 
  Greket dhe ky Kuvend Anton Ashta 13 2049
1-4-2003 nė 20:17
nga Anton Ashta
 
  Mjeku grek kreu i trafikut tė bebeve Anton Ashta 0 1477
31-3-2003 nė 13:25
nga Anton Ashta
 
  Drejtuar Bashkebiseduesve Ago Basha 3 1687
31-3-2003 nė 04:38
nga Sokrat Dhima
 
  Universiteti i parė privat Regjistrohen 400 tė rinj Anton Ashta 3 1949
26-3-2003 nė 09:29
nga Anton Ashta
 
<<  1    2    3  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0305612 sekonda, 13 pyetje