Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Qeveria voton planit grek pėr rindėrtimin e Ballkanit Anton Ashta 3 2096
19-3-2003 nė 20:07
nga Blerim Vokshi
 
  At Liolini dhe Janullatosi kastriot 2 1944
10-12-2002 nė 23:28
nga blerim vokshi
 
  "Toena", libraria e pare shqip ne Selanik Anton Ashta 1 2371
13-11-2002 nė 12:01
nga Anton Ashta
 
  Sa gabuar jemi ne shqiptaret! krt 11 1933
9-11-2002 nė 23:55
nga kastriot
 
<<  1    2    3  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0249231 sekonda, 13 pyetje