Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Bush Anton Ashta 0 2038
8-2-2011 nė 20:43
nga Anton Ashta
 
  Flamuri Anton Ashta 1 1882
8-12-2010 nė 11:31
nga Anton Ashta
 
  Shoqata "Korridori Adriatik-Alpe" Anton Ashta 0 2104
22-7-2009 nė 09:04
nga Anton Ashta
 
  Projekti "Libri i zi i komunizmit nder shqiptare" Anton Ashta 7 4026
17-10-2008 nė 11:31
nga Anton Ashta
 
  Ftese partive te djathta shqiptare Anton Ashta 5 3301
14-3-2008 nė 19:49
nga Anton Ashta
 
  Shoqata "Rruga e Bashkimit" Anton Ashta 8 4765
9-8-2005 nė 23:13
nga Anton Ashta
 
  Ne qoftese jeni burra te mbedhim 500 euro kole arapi 6 3040
9-8-2005 nė 23:07
nga Anton Ashta
 
  LETĖR E HAPUR ! (ne mbrojtje te Mero Bazes) (Pages: 1 2 ) Tali 31 8129
15-7-2005 nė 20:49
nga laci
 
  Ndihme Bashkive dhe komunave te djathta Anton Ashta 4 3456
29-6-2005 nė 10:45
nga Anton Ashta
 
  Shkolla shqip ne Greqi Anton Ashta 2 2967
18-6-2005 nė 09:14
nga Anton Ashta
 
PETICIONI PĖR PĖRKRAHJEN E BASHKIMIT SHQIPĖRI-KOSOVĖ Shqiptar 12 3063
19-5-2005 nė 08:39
nga Anton Ashta
 
  Projekti "Ndihma ndaj familjeve te Djathta" Anton Ashta 2 3667
2-4-2005 nė 12:36
nga Anton Ashta
 
  RSH duhet te njohe e para Shtetin e Pavarur te Kosoves (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 27 14763
17-11-2004 nė 12:49
nga Anton Ashta
 
  Jepni doreheqjen zonja dhe zoterinj Anton Ashta 5 3302
20-10-2004 nė 01:59
nga Petro
 
Per viktimat e 9 Janarit eshte hapur nje llogari bankare Anton Ashta 14 3569
16-1-2004 nė 21:06
nga Anton Ashta
 
  Peticion pėr Njohjen e Pavarėsisė sė Kosovės (Pages: 1 2 3 ) Anton Ashta 59 10401
4-1-2004 nė 01:10
nga Anton Ashta
 
  28 nentor 2003 Olsi Baze 10 3107
22-11-2003 nė 08:54
nga Anton Ashta
 
  Sot ėshtė dita tė pėrkrahim Pavarėsinė e Kosovės Anton Ashta 4 4960
10-6-2003 nė 23:21
nga Anton Ashta
 
  Leter e hapur kunder Vetgjygjesise Anton Ashta 10 3767
6-5-2003 nė 04:58
nga nikė palkola
 
  Botimi i Kolias Anton Ashta 5 3165
22-3-2003 nė 21:42
nga Anton Ashta
 
  LETĖR NGUSHĖLLIMI ME RASTIN E VDEKJES SĖ NĖNĖS MBRETĖRESHĖ Anton Ashta 15 3815
31-10-2002 nė 22:05
nga Anton Ashta
 Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0286810 sekonda, 13 pyetje