Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Nxitja e talenteve te reja Anton Ashta 1 2716
6-1-2010 nė 17:25
nga Anton Ashta
 
  Lajme shkencore (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 28 11537
5-1-2010 nė 10:37
nga Anton Ashta
 
  Shembulli perfekt Anton Ashta 2 3110
30-7-2009 nė 18:36
nga Anton Ashta
 
  Matematika Anton Ashta 0 2342
18-7-2009 nė 15:12
nga Anton Ashta
 
  Alzheimer Anton Ashta 2 2232
6-7-2009 nė 17:27
nga Anton Ashta
 
  Libra qe duhen lexuar Anton Ashta 5 2167
18-2-2009 nė 10:12
nga Anton Ashta
 
  One Laptop per Child Anton Ashta 1 2833
31-1-2009 nė 18:10
nga Anton Ashta
 
  UNIVERSITETI"ZOJA E KESHILLIT TE MIRE" Serxhio Bepini 2 5014
27-1-2009 nė 13:44
nga Anton Ashta
 
  Biologu Shuaip Kraja prezanton dy patentat botėrore tė kurės kundėr kancerit Anton Ashta 0 4884
13-4-2008 nė 14:04
nga Anton Ashta
 
  politika e liberalizimit te universiteteve nurellari 0 2846
20-5-2007 nė 18:50
nga nurellari
 
  Hermeneutika burimuji 0 2714
30-3-2006 nė 11:34
nga burimuji
 
  KUR SHTETI HARRON STUDENTET DARDAN PEJA 2 2932
30-1-2006 nė 14:47
nga AGRON RUMI
 
  Pėrvjetor - Kongresi i Manastirit Eni_P 2 3947
12-11-2005 nė 21:47
nga pirust
 
  Probleme te pergjithshme universitare ne RSH (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 35 13023
27-9-2005 nė 15:49
nga Anton Ashta
 
  Sa paguhet nje mesues? Anton Ashta 3 3635
19-9-2005 nė 10:15
nga Anton Ashta
 
  Kur do te hapet universiteti i Gramshit? Anton Ashta 10 3023
17-9-2005 nė 10:53
nga Anton Ashta
 
  Studimet jashtė Anton Ashta 1 3408
13-8-2005 nė 13:26
nga burimuji
 
  Neuropsikiatri i pare shqiptar Dr.Mit VOKOPOLA Petro 0 3396
9-5-2005 nė 00:41
nga Petro
 
  Arsimi shqip ne Mal te Zi Anton Ashta 2 3372
16-4-2005 nė 11:04
nga Anton Ashta
 
  Arsimi ne RSH, probleme te pergjithshme burimuji 19 5756
5-4-2005 nė 22:39
nga Valter bejkova
 
  Universitetet fetare dhe siguria kombėtare Anton Ashta 0 2816
24-3-2005 nė 21:56
nga Anton Ashta
 
  Arsimi privat Anton Ashta 1 3754
17-3-2005 nė 10:50
nga Anton Ashta
 
  12 ARSYE PSE DUHET TE IKE MEMUSHI Anton Ashta 0 2999
8-12-2004 nė 09:16
nga Anton Ashta
 
  Shkodra, njė javė me gjuhėn italiane Anton Ashta 0 2837
3-12-2004 nė 21:33
nga Mentor QUKU
 
  Tė mėsosh shqip nė klasė tė pestė Anton Ashta 0 2983
22-10-2004 nė 00:00
nga Anton Ashta
 
  Universiteti "Eqerem Ēabej" Anton Ashta 3 3502
7-10-2004 nė 10:43
nga Anton Ashta
 
  Universitetet viti akademik 2004-5 Anton Ashta 0 2845
5-10-2004 nė 09:31
nga Anton Ashta
 
  Analfabetizmi Anton Ashta 5 3759
21-9-2004 nė 01:44
nga Valter bejkova
 
  Anton Ashta, doktori qė shpėtoi Shqipėrinė nga malarja DARDAN PEJA 1 3612
14-9-2004 nė 12:12
nga Anton Ashta
 
  Aksioni MJAFT! nė Arsim Anton Ashta 1 2762
28-8-2004 nė 05:12
nga Valter bejkova
 
<<  1    2    3  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0322862 sekonda, 13 pyetje