Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Arsimi shqip ne Maqedoni Anton Ashta 1 1614
9-1-2003 nė 00:51
nga blerim vokshi
 
  Presidenti per mundesine e nje Universiteti katolik Eni_P 0 1408
3-12-2002 nė 14:43
nga Eni_P
 
  Shkenca ne trojet tona Anton Ashta 2 2193
31-10-2002 nė 14:52
nga Eni_P
 
  Manipulimi i nx ne Maqedoni Eni_P 0 1410
24-10-2002 nė 10:32
nga Eni_P
 
  Fshati Femijve - Fshat i Paqes burimuji 0 1805
19-10-2002 nė 12:09
nga burimuji
 
  260 studentė enden tė pastrehė Anton Ashta 0 1547
15-10-2002 nė 22:51
nga Anton Ashta
 
  Konviktorėt, 14-16 vetė nė dhomė Anton Ashta 0 1661
15-10-2002 nė 12:00
nga Anton Ashta
 
  Rexhepi: Nuk do tė ketė ngritje pagash pėr arsimtarėt Anton Ashta 6 1672
15-10-2002 nė 11:55
nga Anton Ashta
 
  Dy zgjidhje pėr arsimin nė zonat e thella Anton Ashta 0 1714
11-10-2002 nė 13:34
nga Anton Ashta
 
  Iniciativat kosovare dhe amerikane pėr arsimim nė Kosovė Anton Ashta 0 2131
10-10-2002 nė 01:24
nga Anton Ashta
 
  Akademia e Shkencave, kjo strehė pensionistėsh tė pacipė Anton Ashta 0 1632
25-8-2002 nė 07:22
nga Anton Ashta
 
<<  1    2    3  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0266180 sekonda, 13 pyetje