Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Legalizimi Anton Ashta 0 1683
17-9-2005 nė 10:02
nga Anton Ashta
 
  Organizatat jofitimprurese Anton Ashta 7 5945
16-9-2005 nė 08:51
nga Anton Ashta
 
  Korrupsioni ne RSH Anton Ashta 15 2447
15-9-2005 nė 13:28
nga Anton Ashta
 
  Krimi ne RSH Anton Ashta 16 10507
30-8-2005 nė 06:55
nga Anton Ashta
 
  Emigrimi legal Anton Ashta 1 2696
28-6-2005 nė 11:36
nga Anton Ashta
 
  SIDA! Tali 1 2198
17-5-2005 nė 17:46
nga Valter bejkova
 
  Vetvrasja Anton Ashta 14 4468
12-5-2005 nė 03:24
nga AGRON RUMI
 
  Katastrofike:Zotin po e braktisin sherbetoret e tij Valter bejkova 6 2025
17-4-2005 nė 23:43
nga nji shkodran
 
  Papunesia Anton Ashta 12 3186
15-4-2005 nė 11:42
nga Anton Ashta
 
  BESIMI DHE FEJA Tali 9 3671
12-4-2005 nė 05:40
nga Valter bejkova
 
  KUSH DO T'I FITOJE KETO ZGJEDHJE?! martiniden2001 1 1557
10-4-2005 nė 11:36
nga Anton Ashta
 
  Perdoruesit e droges ne RSH Anton Ashta 0 1543
9-3-2005 nė 11:44
nga Anton Ashta
 
  Mbi vdekjen e palavdishme tė shqiptarit Anton Ashta 4 2361
18-2-2005 nė 13:53
nga Anton Ashta
 
  Kontribut i teorisė sė tradhtisė DARDAN PEJA 0 1394
6-2-2005 nė 07:12
nga DARDAN PEJA
 
  Minoritetet ne RSH Olsi Baze 7 5907
26-1-2005 nė 02:32
nga Anton Ashta
 
  Konservatorizmi nė shoqėrinė shqiptare DARDAN PEJA 0 1689
8-1-2005 nė 03:28
nga DARDAN PEJA
 
  "Qefi" ne Shqiperi burimuji 0 1397
6-1-2005 nė 00:12
nga burimuji
 
  A Mund te Justifikohet Prostituimi (i cfaredo lloji)? burimuji 0 1458
7-12-2004 nė 00:46
nga burimuji
 
  Kur jeta e njeriut varet nga "dominoja" Valter bejkova 0 2536
28-8-2004 nė 05:04
nga Valter bejkova
 
  Kur shteti braktis qytetaret e tij DARDAN PEJA 0 1407
14-8-2004 nė 17:30
nga DARDAN PEJA
 
  Te drejtat e njeriut jane universale Anton Ashta 5 1587
4-8-2004 nė 23:11
nga DARDAN PEJA
 
  Si po rrenohet nje godine? Anton Ashta 0 1330
15-7-2004 nė 07:59
nga Anton Ashta
 
  Gazeta Tema Nardi 9 2165
8-6-2004 nė 10:47
nga Anton Ashta
 
  Mjeksia e mjerimi Anton Ashta 14 5383
18-5-2004 nė 09:07
nga Anton Ashta
 
  Gazeta shekulli Anton Ashta 6 1658
15-4-2004 nė 12:01
nga Anton Ashta
 
  A jemi kafshe? Anton Ashta 20 3544
28-3-2004 nė 05:19
nga AGRON RUMI
 
  Skėnderijes?! Anton Ashta 1 1249
15-2-2004 nė 10:53
nga Anton Ashta
 
  Shkodėr, hapet klinika e parė pėr zemrėn e fėmijėve Anton Ashta 0 1241
13-2-2004 nė 11:27
nga Anton Ashta
 
  FEMRA NĖ ISLAM Tali 16 2352
8-2-2004 nė 17:30
nga Tali
 
  Sa jemi? Anton Ashta 0 1345
12-1-2004 nė 20:13
nga Anton Ashta
 
<<  1    2    3    4  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0415320 sekonda, 13 pyetje