Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  U R I M Tali 3 1142
29-12-2003 nė 19:08
nga Tali
 
  Laiciteti i Shtetit Anton Ashta 1 1239
29-12-2003 nė 13:58
nga Anton Ashta
 
  KESH dhe Albtelekom Eni_P 0 1098
17-12-2003 nė 11:25
nga Eni_P
 
  Jeta pas vdekjes Kastrioti 0 1338
10-12-2003 nė 23:14
nga Kastrioti
 
  Ndėrron jetė drejtori i “CARITAS Mirdita” Anton Ashta 9 1619
22-10-2003 nė 08:18
nga Anton Ashta
 
  Zėri i Zotit dhe vepra e njeriut Anton Ashta 0 1259
20-9-2003 nė 12:58
nga Anton Ashta
 
  Turizmi Eni_P 1 1344
19-8-2003 nė 11:25
nga Anton Ashta
 
  NEPOTIZMI! Tali 4 2568
8-8-2003 nė 10:52
nga Anton Ashta
 
  Gradat ne Ushtri? Eni_P 0 1989
30-7-2003 nė 16:24
nga Eni_P
 
  T U R P I burimuji 0 1328
21-6-2003 nė 01:37
nga burimuji
 
  SPORTI SHQIPTAR Tali 1 1423
12-6-2003 nė 21:24
nga Tali
 
  Gruaja qė u "pagėzua" Nėnė Tereza Anton Ashta 0 1334
2-6-2003 nė 08:45
nga Anton Ashta
 
  Si i ofendon qeveria veteranėt dhe si veteranėt ofendojnė vetvehten Anton Ashta 0 1263
28-5-2003 nė 12:39
nga Anton Ashta
 
  Nuk e mora vesh se cfare jam Nardi 0 1309
13-5-2003 nė 01:28
nga Nardi
 
  Femra ne kulturen shqiptare Eni_P 11 2455
9-5-2003 nė 22:46
nga nikė palkola
 
  Strehimi Eni_P 3 1501
29-4-2003 nė 10:32
nga Anton Ashta
 
  Greva e urise e disa nenave Anton Ashta 1 1375
24-4-2003 nė 11:11
nga Anton Ashta
 
  Supervirusi SARS konservatore 3 1621
22-4-2003 nė 19:52
nga konservatore
 
  Dhuna ndaj Femres Anton Ashta 9 2729
22-4-2003 nė 00:13
nga Blerim Vokshi
 
  40 Mije minatore, te semure nga kanceri i mushkerive konservatore 0 1262
29-3-2003 nė 22:21
nga konservatore
 
  A e dini se kalemi 1 1178
28-3-2003 nė 04:24
nga kalemi
 
  TRAFIK ORGANESH Anton Ashta 5 1585
25-3-2003 nė 09:22
nga Anton Ashta
 
  AT NIKOLLĖ MARKU, SIMBOL I FETARIT DHE I SHQIPTARIT TĖ PAPĖRKULUR DERI NĖ FLIJIM mistiku 0 1408
26-2-2003 nė 08:57
nga mistiku
 
  MJEKSI: Botrore dhe popullore vendese. blerim vokshi 14 2693
25-2-2003 nė 22:50
nga mistiku
 
  Vlora "post '97" Eni_P 0 1127
14-2-2003 nė 11:40
nga Eni_P
 
  Lazarati, fshati “rebel”, i harruar nga shteti Anton Ashta 0 2359
5-2-2003 nė 09:38
nga Anton Ashta
 
  Emigrantėt dhe patentat ndėrkombėtare Eni_P 0 3303
3-2-2003 nė 11:11
nga Eni_P
 
  Veshkat, vdekja vjen nga mungesa e transplantimeve Eni_P 0 1368
28-1-2003 nė 18:01
nga Eni_P
 
  Leter nge kryeqyteti i berllogut-standardet ne kosove blerim vokshi 0 1200
17-1-2003 nė 17:10
nga blerim vokshi
 
  Dhuna seksuale si krim nderkombetar-Dhunimet ne Kosov. blerim vokshi 0 1668
15-1-2003 nė 20:44
nga blerim vokshi
 
<<  1    2    3    4  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0367911 sekonda, 13 pyetje