Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Tragjedia e Otrantos Anton Ashta 0 1516
15-1-2003 nė 10:40
nga Anton Ashta
 
  Ndodh edhe kjo!!! blerim vokshi 2 1319
10-1-2003 nė 21:10
nga blerim vokshi
 
  Toka e "mbjell me vdekje",kercnon cdodite. blerim vokshi 0 1942
9-1-2003 nė 01:35
nga blerim vokshi
 
  NJeriu qe i shpetoj dy pushkatimeve. blerim vokshi 0 1698
6-1-2003 nė 14:01
nga blerim vokshi
 
  Femijet me Talasemi Eni_P 0 2107
3-1-2003 nė 15:42
nga Eni_P
 
  Agina, Enisi, Skena e Paraskena burimuji 0 1681
18-12-2002 nė 03:02
nga burimuji
 
  Klonimi Eni_P 4 1870
13-12-2002 nė 16:29
nga konservatore
 
  Fshati me 548 jetimė sefedin 7 2474
9-12-2002 nė 16:39
nga Anton Ashta
 
  Piramida, Telebingo e Hije burimuji 0 1664
28-11-2002 nė 21:22
nga burimuji
 
  Tirana 2002 Eni_P 0 1347
20-11-2002 nė 13:37
nga Eni_P
 
  Reflektim pėr dhunėn nė Shqipėri Anton Ashta 11 2754
12-11-2002 nė 15:28
nga Eni_P
 
  Padrejtėsia me pensionet Anton Ashta 1 1529
9-11-2002 nė 19:14
nga Anton Ashta
 
  Ditari i nje skafisti Eni_P 1 2017
24-10-2002 nė 10:49
nga Eni_P
 
  Dangėllia,krahinė e harruar nė rrethin e Pėrmetit Anton Ashta 0 2250
10-8-2002 nė 18:56
nga Anton Ashta
 
<<  1    2    3    4  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0259440 sekonda, 13 pyetje