Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Shqipėria dhe Europa (Pages: 1 2 3 ) kastriot 54 14542
12-11-2010 nė 08:12
nga Anton Ashta
 
  Informacion pafund permbi Europen Anton Ashta 4 3393
23-12-2009 nė 12:33
nga Anton Ashta
 
  Zgjerimi i Komunitetit Anton Ashta 14 4047
26-1-2009 nė 11:14
nga Anton Ashta
 
  European Council on Foreign Relations Anton Ashta 0 2243
29-4-2008 nė 18:19
nga Anton Ashta
 
  Ligjet e Europes Anton Ashta 1 2205
7-4-2008 nė 19:55
nga Anton Ashta
 
  Presidenti Cek, V. Klaus, per BE-ne burimuji 0 2477
18-3-2006 nė 18:26
nga burimuji
 
  "Vizioni pėr Evropėn duhet tė rezultojė njė histori e suksesit" Eni_P 4 9915
21-12-2005 nė 12:42
nga burimuji
 
  Turqia ne BE Anton Ashta 6 3611
1-12-2005 nė 14:32
nga nji shkodran
 
  Ngritja, Renia, Ngritja e Reich-ut burimuji 0 3352
18-3-2005 nė 00:14
nga burimuji
 
  Ku mbaron Europa? Anton Ashta 9 3601
9-3-2005 nė 10:39
nga Anton Ashta
 
  Parigi: «Berlino sbaglia politica» Eni_P 1 2845
18-1-2005 nė 14:50
nga burimuji
 
  Kujt i lejohet te futet ne BE Anton Ashta 0 3022
15-12-2004 nė 16:29
nga Anton Ashta
 
  Disa mendime pėr deklaratėn hollandeze Olsi Baze 0 2550
20-9-2004 nė 19:00
nga Olsi Baze
 
  Te hyjme ne Europe me nje vizion tjeter (reagoni ju lutem per kete teme) Olsi Baze 11 3450
2-8-2004 nė 20:11
nga Olsi Baze
 
  Kushtetuta e BE Anton Ashta 3 4143
8-7-2004 nė 11:59
nga Anton Ashta
 
  EUROPA SI SHPIRT Anton Ashta 0 3135
6-6-2004 nė 10:46
nga Anton Ashta
 
  Portali i europes per rinine Anton Ashta 0 2734
4-6-2004 nė 12:44
nga Anton Ashta
 
Etapat e ndertimit europian Olsi Baze 2 4468
12-11-2003 nė 01:08
nga burimuji
 
  Te djathtet Krijues te bashkimit europian Olsi Baze 1 2845
20-10-2003 nė 15:19
nga burimuji
 
  Evropa po bashkohet Eni_P 14 3592
20-10-2003 nė 15:02
nga burimuji
 
  Skandali i EU Olsi Baze 0 2692
27-9-2003 nė 09:29
nga Olsi Baze
 
  NUVUS ORDO SECLORUM Ulpiana 0 3624
11-5-2003 nė 03:00
nga Ulpiana
 
  Fitorjet Franceze burimuji 5 3282
9-5-2003 nė 23:08
nga nikė palkola
 
  Problemi turko - grek (Qipro) Eni_P 0 2709
19-11-2002 nė 11:51
nga Eni_P
 Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0292199 sekonda, 13 pyetje