Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Kriza energjitike boterore dhe zgjidhjet Anton Ashta 3 2959
10-10-2010 nė 20:12
nga Anton Ashta
 
  Masakra e Tiananmen Anton Ashta 1 3730
4-6-2009 nė 10:50
nga Anton Ashta
 
  Gjeorgjia Anton Ashta 0 2310
13-8-2008 nė 14:48
nga Anton Ashta
 
  NATO zgjerohet me shtatė anėtarė tė rinj Eni_P 4 3611
2-4-2008 nė 18:54
nga Anton Ashta
 
  castro vrau Kennedy-in Anton Ashta 2 2718
1-8-2007 nė 05:01
nga Petro
 
  Gjeopolitika Eni_P 3 45567
31-12-2005 nė 15:35
nga burimuji
 
  KUR GAZETARIA NDIHMON PAQEN Valter bejkova 1 2646
26-12-2005 nė 21:18
nga Valter bejkova
 
  50 vjet pas vdekjes sė Stalinit Eni_P 1 3783
21-12-2005 nė 16:39
nga Valter bejkova
 
  Aty Ku Lindja Nuk Takon Perendimin burimuji 0 3217
12-12-2005 nė 22:22
nga burimuji
 
  Pakt Me i Madh Se i Varshaves? burimuji 0 3572
29-10-2005 nė 04:12
nga burimuji
 
  Korea e veriut ose djalli komunist jeton Anton Ashta 0 2655
21-10-2005 nė 22:02
nga Anton Ashta
 
  Rikujtohet 11 Shtatori burimuji 0 2434
11-9-2005 nė 21:14
nga burimuji
 
  Lufta e Diplomacia ne Boten e Sotme burimuji 0 4485
28-8-2005 nė 22:14
nga burimuji
 
  Europa, terrorizmi dhe Amerika Olsi Baze 5 4219
16-7-2005 nė 18:37
nga Valter bejkova
 
  Reformimi i OKB-se burimuji 1 4291
8-7-2005 nė 03:16
nga burimuji
 
  Terror ne Londer Anton Ashta 0 2409
7-7-2005 nė 12:18
nga Anton Ashta
 
  Gjenocidi turk Anton Ashta 0 2742
21-5-2005 nė 14:15
nga Anton Ashta
 
  SHBA KERKON FALJE PER JALTEN Valter bejkova 2 3072
19-5-2005 nė 08:28
nga Anton Ashta
 
  Ne mbrojtje te vlerave te religjioneve. AGRON RUMI 13 9409
18-5-2005 nė 03:50
nga DARDAN PEJA
 
  Apogjeu i Kines burimuji 1 3069
11-5-2005 nė 23:30
nga burimuji
 
  SHQIPTARI QE DREJTOI EGJIPTIN Valter bejkova 0 2361
6-5-2005 nė 05:34
nga Valter bejkova
 
  Papa i Ri quhet Benedikt i XVI Olsi Baze 2 2535
20-4-2005 nė 22:04
nga Anton Ashta
 
  Gjon Pali i Dyte burimuji 0 2395
15-4-2005 nė 01:01
nga burimuji
 
  3 maji, dita e lirise se shtypit Anton Ashta 2 4063
22-3-2005 nė 20:40
nga AGRON RUMI
 
  Autoqefale, E Pavarur, ose Kisha Ortodokse e Amerikes burimuji 0 3594
17-3-2005 nė 03:01
nga burimuji
 
  Ish-shtetet komuniste dhe informatoret Valter bejkova 1 2695
8-3-2005 nė 05:32
nga Valter bejkova
 
  ZGJEDHJET PRESIDENCIALE NĖ SHBA Tali 10 3357
10-2-2005 nė 03:38
nga AGRON RUMI
 
  Njerėzit e harruan Perėndinė, qė kėtu vijnė tė gjitha! Eni_P 1 4068
18-1-2005 nė 14:46
nga burimuji
 
  O. Fallaci e Globalistet burimuji 4 3057
17-1-2005 nė 13:45
nga Anton Ashta
 
  Europa dhe Lindja e Mesme Olsi Baze 0 2606
7-1-2005 nė 20:28
nga Olsi Baze
 
<<  1    2    3  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0301099 sekonda, 13 pyetje