Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Terrorizmi islamik nji shkodran 16 4561
8-12-2004 nė 21:53
nga Anton Ashta
 
  George J. Tenet kastriot 1 2069
9-10-2004 nė 20:49
nga Valter bejkova
 
  BASHKĖJETESA ME NJĖ SUPERFUQI: PIKPAMJE PĖR EVROPĖN DHE MARRĖDHĖNIET TRANSATLANTIK Olsi Baze 0 1387
9-10-2004 nė 14:37
nga Olsi Baze
 
  LEGJITIMITETI DHE PUSHTETI Olsi Baze 0 1472
9-10-2004 nė 14:34
nga Olsi Baze
 
  SHBA dhe Mardheniet Euro-Mesdhetare burimuji 0 2219
11-9-2004 nė 03:41
nga burimuji
 
  Diktatorėt mė tė mėdhenj tė botės Valter bejkova 0 1383
29-8-2004 nė 19:53
nga Valter bejkova
 
  Sa dime permbi SHBA? Anton Ashta 1 1418
25-8-2004 nė 15:01
nga Valter bejkova
 
  Kundra Izraelit (sulmet s'kane te sosur) Eni_P 7 1893
31-7-2004 nė 20:33
nga Alidems
 
  Ēeshtja IRAK (Pages: 1 2 3 .. 4 ) Eni_P 77 11211
6-6-2004 nė 09:00
nga Olsi Baze
 
  Qendrimi i Vatikanit Anton Ashta 0 1317
12-5-2004 nė 23:15
nga Anton Ashta
 
  Ēėshtja PALESTINĖ! Tali 22 2728
26-3-2004 nė 11:45
nga Anton Ashta
 
  Mbas 10 vjetesh?! Anton Ashta 0 1312
14-1-2004 nė 11:24
nga Anton Ashta
 
  24 vjet heqje lirie per Giulio Andreottin Eni_P 5 1753
31-10-2003 nė 10:52
nga Eni_P
 
  Duhet te bejme dicka Anton Ashta 2 1629
22-9-2003 nė 21:41
nga Anton Ashta
 
  Arcipelago GHETTO Eni_P 0 1691
17-9-2003 nė 10:16
nga Eni_P
 
  Italia, presidente e radhes per BE dhe BERLUSCONI konservatore 2 1659
5-7-2003 nė 03:06
nga konservatore
 
  Sikur te mos kish ndodhur gje - SHBA - France konservatore 0 1789
3-6-2003 nė 01:14
nga konservatore
 
  ATHINA KĖRKON T'IA IMPONOJĖ EVROPĖS PARIMET E MOSKĖS NĖ MARRĖDHĖNIET ME AMERIKĖN nikė palkola 0 1434
1-6-2003 nė 00:56
nga nikė palkola
 
  A do ta shkatroj NATO-ne aleanca Franko Gjermane Blerim Vokshi 2 1553
20-4-2003 nė 23:58
nga burimuji
 
  FRANCA SI ALEATE E DIKATORIT SADAM HUSEIN mistiku 1 1319
1-4-2003 nė 20:15
nga Olsi Baze
 
  Sfidat, te papriturat dhe te panjohurat e luftes burimuji 0 1667
31-3-2003 nė 16:25
nga burimuji
 
  Izolimi Amerikan dhe Realiteti Europian burimuji 3 2714
17-3-2003 nė 20:18
nga Tali
 
  ĒEĒENĖT I AKUZOJNĖ RUSĖT PĖR KRYERJEN E MIZORIVE TĖ PAPARA nikė palkola 0 1229
17-3-2003 nė 12:07
nga nikė palkola
 
  25 Prill 2003 Dhjete vite nga vizita historike e Atit te Shenjte Papa Gjon Pali II ne Shqiper Serxhio Bepini 3 1602
12-3-2003 nė 11:41
nga Eni_P
 
  Sa per t'i Ditur ... burimuji 8 3526
11-3-2003 nė 00:49
nga burimuji
 
  Zgjedhjet ne Austri konservatore 4 1424
1-3-2003 nė 17:31
nga konservatore
 
  KUSH ĖSHTĖ KUNDĖR AMERIKĖS ĖSHTĖ KUNDĖR ZOTIT mistiku 13 1723
24-2-2003 nė 22:34
nga Anton Ashta
 
  Ridislokim i Bazave Usht. Amerikane? burimuji 0 1552
18-2-2003 nė 00:37
nga burimuji
 
  Se domani la vecchia Europa si risvegliasse senza l’America Eni_P 0 1798
12-12-2002 nė 12:19
nga Eni_P
 
  Londra i hap dyert emigranteve nga Evropa Lindore qe do hyjne ne EU(anglisht) Eni_P 0 4924
12-12-2002 nė 12:02
nga Eni_P
 
<<  1    2    3  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0666549 sekonda, 13 pyetje