Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Tre agjensi tė ndihmės sė SH.B.A.-sė Anton Ashta 6 2288
11-1-2004 nė 16:26
nga kastriot
 
  Krimet e Luftes ne ish-Jugosllavi Eni_P 14 4254
5-11-2003 nė 10:56
nga Eni_P
 
  TRafiku i femrave problem serioz Olsi Baze 1 1984
17-10-2003 nė 23:55
nga burimuji
 
  Warnung vom Balkan Anton Ashta 1 4163
27-9-2003 nė 00:32
nga burimuji
 
  Rrjeti kontrabandė nė Europėrn Juglindore! Tali 3 1747
1-6-2003 nė 18:31
nga Tali
 
  Projekti gjerman i Ohrit Anton Ashta 0 1673
9-5-2003 nė 13:46
nga Anton Ashta
 
  Karta e Adriatik 3 Anton Ashta 1 1687
3-5-2003 nė 11:08
nga Anton Ashta
 
  Bullgari- RSH Anton Ashta 0 1626
27-3-2003 nė 09:53
nga Anton Ashta
 
  Paragjykimet evropiane per nacionalizmat ne ballkan blerim vokshi 1 1690
7-1-2003 nė 18:14
nga Krytha
 
  Greek Complicity in Serb Wars Eni_P 1 3305
6-1-2003 nė 19:06
nga Eni_P
 
  Identiteti i Sanxhakut burimuji 0 1971
2-12-2002 nė 16:52
nga burimuji
 
  Greqia shteti mė antiamerikan nė Evropė sefedin 0 1986
4-11-2002 nė 05:10
nga sefedin
 
  Frankreich und die EU auf dem Balkan kastriot 0 2149
24-10-2002 nė 17:53
nga kastriot
 
  Prioritetet Aktuale te NATO-s burimuji 0 2044
26-6-2002 nė 16:06
nga burimuji
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0253789 sekonda, 13 pyetje