Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  26    27    28    29  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Haga heton shqiptarė tė dyshuar pėr krime ne bashkepunim me Beogradin?!? burimuji 1 1395
10-7-2002 nė 05:41
nga burimuji
 
  Nano synon pėrsėri kryeministrinė Ajet Nuro 0 1635
8-7-2002 nė 15:28
nga Ajet Nuro
 
  24 Qershor: Zgjedhja e Presidentit Eni_P 20 2097
6-7-2002 nė 16:20
nga burimuji
 
  NenPresidenti burimuji 3 1676
3-7-2002 nė 14:54
nga Ajet Nuro
 
  2 korrik 1990 Ajet Nuro 3 1658
3-7-2002 nė 10:56
nga Anton Ashta
 
  Amnistohet korrupsioni Anton Ashta 0 2179
2-7-2002 nė 09:28
nga Anton Ashta
 
  Kujtim Spahivogli, qė vdiq nė vetminė e madhe Anton Ashta 0 3034
30-6-2002 nė 17:05
nga Anton Ashta
 
  Presidenti i Ri, Qeveri e Re, Ambasador i Ri burimuji 0 1437
26-6-2002 nė 16:47
nga burimuji
 
<<  26    27    28    29  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0467751 sekonda, 13 pyetje