Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  wholesale designer clothing vague figure huangchen0102@outlook.com 0 27502
24-1-2014 nė 07:20
nga huangchen0102@outlo
 
  Instituti i Diasporės Anton Ashta 4 2894
10-3-2011 nė 09:21
nga Anton Ashta
 
  Ne cilin shtet? Anton Ashta 7 3397
1-3-2011 nė 11:08
nga Anton Ashta
 
  MERGATA SHQIPTARE NĖ SHBA (Pages: 1 2 3 ) Anton Ashta 60 81412
24-2-2011 nė 11:15
nga Anton Ashta
 
  aaaaa Sefedin 0 1745
16-12-2010 nė 17:10
nga Sefedin
 
  Arvanitet Eni_P 18 6598
16-12-2009 nė 17:55
nga Anton Ashta
 
  Shoqata e arvanitasve tė Greqisė “Marko Boēari” Anton Ashta 6 4609
16-12-2009 nė 17:46
nga Anton Ashta
 
  Shqiptaret ne Turqi Anton Ashta 15 8425
25-5-2008 nė 21:48
nga shkendija
 
  Shqiptaret ne Itali Anton Ashta 7 4798
14-3-2008 nė 19:05
nga Anton Ashta
 
  Shkolla shqipe nė diasporė Pali 1 3180
24-3-2007 nė 15:54
nga Llokumi_NY
 
  SHQIPTARET NE FRANCE AGRON RUMI 0 2922
17-2-2006 nė 22:01
nga AGRON RUMI
 
  Shqiptaret ne Angli Anton Ashta 3 3458
9-1-2006 nė 22:02
nga DARDAN PEJA
 
  Shqiptarėt nė Zelandė tė Re! Tali 1 4255
30-11-2005 nė 15:02
nga Tali
 
  Diaspora Shqiptare (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 30 10943
31-10-2005 nė 20:51
nga Tali
 
  SKENDERBEU PERKUJTOHET NE KONGRESIN AMERIKAN AGRON RUMI 0 2357
29-10-2005 nė 02:14
nga AGRON RUMI
 
  Statusi i Emigranteve dhe Shteti Shqiptar burimuji 14 6057
14-7-2005 nė 09:17
nga Anton Ashta
 
  PAS ZGJIMIT TE MADH Anton Ashta 0 2778
6-7-2005 nė 06:27
nga Anton Ashta
 
  LIDHJA QYTETARE SHQIPTARO AMERIKANE Anton Ashta 7 9443
30-6-2005 nė 10:28
nga Anton Ashta
 
  Antonio Bellusci Anton Ashta 4 3022
22-6-2005 nė 00:08
nga Artur Tepelena
 
  Kėshilli Kombėtar Shqiptaro Amerikan Anton Ashta 12 3875
4-5-2005 nė 04:22
nga Valter bejkova
 
  Shqiptaret ne Kanada tani 2 3112
5-4-2005 nė 23:58
nga tani
 
  Shqiptaret ne Kroaci Anton Ashta 1 3688
4-4-2005 nė 10:05
nga Anton Ashta
 
  Emigrimi:Ikje apo Pėrzėnie? Ajet Nuro 16 3999
23-3-2005 nė 12:27
nga Anton Ashta
 
  E drejta e votes e emigranteve Anton Ashta 7 3505
23-3-2005 nė 12:06
nga Anton Ashta
 
  Gentian Marku lezhjani qe ra heroikisht ne Irak lgjoka 3 3450
22-2-2005 nė 17:23
nga AGRON RUMI
 
  KONTRIBUTE PER SHPETIMIN E PALLATIT SKANDERBEG NE ROME! Anton Ashta 3 2841
12-1-2005 nė 19:40
nga Anton Ashta
 
  Lobet Shqiptare ne Amerike? (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 28 8097
7-12-2004 nė 17:38
nga AGRON RUMI
 
  Shqipetaret ne France, Instituti kulturor Shqiptar ne Paris Olsi Baze 1 2822
16-11-2004 nė 21:42
nga Olsi Baze
 
  Festa e Pavaresise Olsi Baze 0 2712
16-11-2004 nė 21:41
nga Olsi Baze
 
  Sa jane emigrante? Anton Ashta 3 3863
11-11-2004 nė 18:41
nga Anton Ashta
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0318730 sekonda, 13 pyetje