Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Zgjedhjet e reja ne SH.B.A AGRON RUMI 7 3209
17-9-2004 nė 11:21
nga Anton Ashta
 
  Ambasadat shqiptare ne Bote Anton Ashta 0 2151
28-8-2004 nė 11:52
nga Anton Ashta
 
  Agim Krajka: Unė nė filmin “Sex and the City” Anton Ashta 0 2490
16-8-2004 nė 11:26
nga Anton Ashta
 
  Nermin Kumanova, Viktoria Mandi dhe Durak Duraku, pėrfaqėsuesit e Shqipėrisė pėr nė BE. Valter bejkova 0 3698
14-6-2004 nė 21:57
nga Valter bejkova
 
  Deklaratė e pėrbashkėt e studentėve e rinisė nė perėndim DARDAN PEJA 0 1994
10-6-2004 nė 02:10
nga DARDAN PEJA
 
  Bashkėsia Ēame nė SHBA e vendosur pėr ta zgjidhur ēėshtjen e tyre nė rrugė paqėsore... - AGRON RUMI 0 1514
5-6-2004 nė 20:42
nga AGRON RUMI
 
  Ekrem Bardha dhe komunistet agron rumi 16 3109
21-4-2004 nė 23:29
nga DARDAN PEJA
 
  Vatra Anton Ashta 4 2022
6-2-2004 nė 09:11
nga Anton Ashta
 
  Lidhja e Intelektualėve Shqiptaro-Amerikan (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 36 6924
1-2-2004 nė 21:45
nga Anton Ashta
 
  Shqiptaret ne Rumani Anton Ashta 1 1938
8-10-2003 nė 17:03
nga Eni_P
 
  S.O.B.DIPLOMACY AGRON RUMI 0 2720
3-9-2003 nė 04:21
nga AGRON RUMI
 
  Fuqia e librit shqip? Eni_P 0 1421
13-8-2003 nė 12:10
nga Eni_P
 
Profili i Radios DWelle ne gjuhen shqipe I djathti 4 2303
24-7-2003 nė 19:07
nga Konti
 
  Leter drejtuar presidentit Moisiu. AGRON RUMI 3 1891
19-4-2003 nė 01:18
nga Valter bejkova
 
  13-VJECARI SHQIPTAR CUDIT GREQINE Anton Ashta 3 1625
27-3-2003 nė 23:15
nga Blerim Vokshi
 
  KONSULLI I HARRUAR I SELANIKUT Anton Ashta 0 1575
27-3-2003 nė 10:01
nga Anton Ashta
 
  Lidhėza tė arbreshėve ILIR KALAJA 7 1940
12-3-2003 nė 08:27
nga Anton Ashta
 
  Ferri i fėmijėve-skllevėr. Fati i tyre nė vendin fqinj Anton Ashta 0 1305
8-3-2003 nė 00:00
nga Anton Ashta
 
  Ėndėrroj qė njė ditė tė kem kompaninė time Anton Ashta 0 1550
7-3-2003 nė 23:56
nga Anton Ashta
 
  INTELIGJENCĖ E PĖRDORUR ME INTELIGJENCĖ Anton Ashta 0 1334
7-3-2003 nė 23:54
nga Anton Ashta
 
  DIASPORA SHQIPTARE KĖRKON NDIHMĖN E INSTITUCIONEVE TĖ KOSOVĖS! Besim Krasniqi 1 1502
14-11-2002 nė 22:08
nga Anton Ashta
 
  Njė studente shqiptare me Ollbrajt pėr Shqipėrinė Ajet Nuro 0 2160
21-8-2002 nė 13:38
nga Ajet Nuro
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0262978 sekonda, 13 pyetje