Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Grupet Ushtarake Shqiptare Ago Basha 4 7666
29-1-2011 nė 16:43
nga Anton Ashta
 
  Kompania 4000 Anton Ashta 1 2805
29-1-2011 nė 16:33
nga Anton Ashta
 
  Besnik Hidri, shembull i sakrificės Anton Ashta 1 3027
2-3-2010 nė 09:48
nga Anton Ashta
 
  Nacionalisti Abaz Kupi nė njė monografi Anton Ashta 5 3406
31-1-2009 nė 10:19
nga Anton Ashta
 
  Patėr Anton Harapi O.F.M. Anton Ashta 0 1990
29-12-2008 nė 22:22
nga Anton Ashta
 
  Ahmet Krasniqi Anton Ashta 1 2450
23-9-2008 nė 23:43
nga Anton Ashta
 
  Nezir Hamdi Kabashi Tali 1 3199
20-1-2008 nė 12:54
nga Tali
 
  Zef Bushati Serxhio Bepini 15 7799
29-6-2007 nė 20:53
nga Serxhio Bepini
 
  Rexhep Agush kabashi Tali 0 2664
5-6-2007 nė 11:22
nga Tali
 
  Halit Brahim Muēaj - Kabashi Tali 0 2476
17-4-2007 nė 00:14
nga Tali
 
  Kleriku disident dhe intelektuali musliman Valter bejkova 1 3073
9-2-2007 nė 20:36
nga florian
 
  Ahmet Zogu Eni_P 9 5252
29-11-2006 nė 06:01
nga Getoar
 
  Mazhar Shukri Krasniqi Tali 0 2547
23-10-2006 nė 11:39
nga Tali
 
  Mit'hat Frashėri Anton Ashta 8 4752
29-1-2006 nė 00:34
nga AGRON RUMI
 
  Hasan Brahim Kabashi /1902-1945/ Tali 0 2917
22-1-2006 nė 16:34
nga Tali
 
  KIĒO XHAVELLA, SHQIPTARI KRYEMINISTĖR I GREQISĖ DARDAN PEJA 0 2334
15-1-2006 nė 01:45
nga DARDAN PEJA
 
IBRAHIM RUGOVA Besim Krasniqi 14 5414
29-12-2005 nė 17:33
nga DARDAN PEJA
 
  Sulejman Delvina, kryeministri luftarak i Shqipėrisė DARDAN PEJA 1 3631
21-12-2005 nė 16:54
nga kastriot dervishi
 
  Njė jetė luftė kundėr komunizmit, njė jetė mall pėr Kosovėn Etnik Kabashi 0 2530
19-12-2005 nė 15:03
nga Etnik Kabashi
 
  Ali Kėlcyra, Aristokrati kuqezi DARDAN PEJA 0 2324
26-10-2005 nė 20:45
nga DARDAN PEJA
 
  Pjetėr ARBNORI Anton Ashta 9 3694
6-9-2005 nė 02:46
nga shqipo
 
  Prof. LUAN GASHI - Njė jetė nė shėrbim tė Kosovės DARDAN PEJA 2 4103
17-7-2005 nė 18:44
nga Valter bejkova
 
  E djathta shqiptare ne mbrotje te Shqypnise etnike Anton Ashta 2 3816
13-7-2005 nė 22:04
nga Anton Ashta
 
  Velaj, familja qė i mbijetoi shfarrosjes komuniste AGRON RUMI 1 2593
28-6-2005 nė 23:45
nga Anton Ashta
 
  Akademi per te Djathten Shqiptare nji shkodran 6 6005
3-6-2005 nė 09:02
nga Anton Ashta
 
  Nazim Gafurri bekim 3 2986
13-5-2005 nė 17:13
nga bekim
 
  Thoma Turtulli, figure madhore e mireberesise shqiptare. Valter bejkova 0 6125
5-2-2005 nė 03:25
nga Valter bejkova
 
  Nikolin Muzhani - Albumi BK Shkoder nji shkodran 0 2746
26-1-2005 nė 15:33
nga nji shkodran
 
  Gjergj Fishta Eni_P 5 6076
12-1-2005 nė 12:24
nga Anton Ashta
 
  80-vjetori i vdekjes sė patriotėve Elez Isufi e Isuf Xhelili DARDAN PEJA 0 3073
11-1-2005 nė 03:09
nga DARDAN PEJA
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0320952 sekonda, 13 pyetje