Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Dr.MENTOR ĒOKU - Ideali im ėshtė Lidhja e Prizrenit AGRON RUMI 1 2303
7-12-2004 nė 12:10
nga Anton Ashta
 
  XHEME GOSTIVARI NJERIU QE LUFTOI PER IDEALIN KOMBETAR DARDAN PEJA 0 3205
5-11-2004 nė 04:49
nga DARDAN PEJA
 
  Protopapa ndryshe DARDAN PEJA 0 1895
13-10-2004 nė 17:05
nga DARDAN PEJA
 
  Hysen Ēelaj - njė jetė e tėrė nė shėbim tė kombit dhe tė Shqipėrisė etnike Valter bejkova 0 2039
25-8-2004 nė 01:54
nga Valter bejkova
 
  Baba Rexhebi dhe mistika e Tij Bektashiane. AGRON RUMI 0 1807
31-7-2004 nė 19:47
nga AGRON RUMI
 
  Hirėsia e Tij Imam Vehbi Ismaili, i imėt fizikisht,por me karakter permasash gjigande AGRON RUMI 0 1752
31-7-2004 nė 02:46
nga AGRON RUMI
 
  Arshi Pipa burimuji 0 1679
30-7-2004 nė 20:38
nga burimuji
 
  U nda nga jeta Profesor Abas Ermenji (Pages: 1 2 3 .. 4 ) Anton Ashta 85 8617
20-7-2004 nė 09:42
nga Anton Ashta
 
  Fehmi Agani( Dit zije per krejt kombin shqiptar) Strellc 0 1586
6-5-2004 nė 18:06
nga Strellc
 
  Kush jane heronjte tane? Anton Ashta 11 3589
9-4-2004 nė 15:14
nga EMI
 
  2 Prill 1991 Anton Ashta 0 1833
17-1-2004 nė 18:40
nga Anton Ashta
 
  Bujar Kaloshi Anton Ashta 1 2429
6-11-2003 nė 12:19
nga Anton Ashta
 
  Gjon Sinishta Eni_P 0 2660
5-11-2003 nė 15:22
nga Eni_P
 
  HOMAZH HEROIT TĖ KOMBIT AZEM SHPEND HAJDARI Agim Doēi 13 3527
13-9-2003 nė 10:15
nga Anton Ashta
 
  Rini Monajka Anton Ashta 0 2001
12-6-2003 nė 13:04
nga Anton Ashta
 
  NĖ 73 VJETORIN E VRASJES SĖ AT SHTJEFĖN GJEĒOVIT nikė palkola 0 1706
4-5-2003 nė 06:28
nga nikė palkola
 
  Mustafa Merlika Kruja Anton Ashta 1 2329
24-4-2003 nė 21:27
nga ardian
 
  Heroina atdhetare Marije Shllaku pėr 50 vjet e lėnė nė harresė Anton Ashta 0 2618
6-12-2002 nė 17:50
nga Anton Ashta
 
  Deshmoret e Camerise Ago Basha 0 1836
31-8-2002 nė 09:58
nga Ago Basha
 
  Rexhep Mitrovica Eni_P 1 2872
22-7-2002 nė 11:20
nga Eni_P
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0257699 sekonda, 13 pyetje