Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Politikanet, financime nga krimi estate 0 2192
21-10-2013 nė 01:16
nga estate
 
GAZETA "MBRO VETEN SE PER SHTETIN KE MBARU PUNE" estate 0 1807
12-10-2013 nė 16:30
nga estate
 
  SHTETIII estate 0 1542
12-10-2013 nė 16:21
nga estate
 
MBRO VETEN SE SHTETI TE LE LE NE RRUGE estate 0 1637
12-10-2013 nė 16:19
nga estate
 
shteti eshte ky??? estate 0 1589
12-10-2013 nė 15:35
nga estate
 
  hallet e njerzve estate 0 1787
11-10-2013 nė 22:58
nga estate
 
  Cfarė ėshtė eDSH dhe kuvendi i saj? Anton Ashta 11 6950
28-1-2009 nė 21:40
nga Anton Ashta
 
  Qartesime personale Anton Ashta 4 4986
27-2-2007 nė 07:46
nga Anton Ashta
 
  Antaresim ne eDSH kole arapi 1 3574
3-8-2005 nė 20:55
nga Anton Ashta
 Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0274739 sekonda, 13 pyetje