Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Nėnshkrimet e Peticionit per Njohjen (Pages: 1 2 ) Gezim Selimi 31 11643
7-2-2009 nė 12:58
nga Anton Ashta
 
  Nuk ka zgjidhje tjeter pervec pavaresise Ergys Xhafaj 4 3701
5-4-2007 nė 02:27
nga Petro
 
  pavaresia e kosoves florian 0 2934
9-2-2007 nė 18:24
nga florian
 
  Peticion pėr Njohjen e Pavarėsisė sė Kosovės Anton Ashta 0 4069
11-6-2003 nė 11:04
nga Anton Ashta
 Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0273440 sekonda, 13 pyetje