Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  9    10    11    12  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Vdekja e Teodor Kekos njė humbje pėr tė djathten Shqiptare lgjoka 0 1713
20-8-2002 nė 21:46
nga lgjoka
 
  "Sant Egidio", nje marreveshje e harruar Anton Ashta 0 1326
16-8-2002 nė 09:03
nga Anton Ashta
 
  Agim Shehu drejt pafajesise Anton Ashta 1 1696
16-8-2002 nė 08:59
nga Anton Ashta
 
  Duke pare rezultatin e zgjedhjeve 2001 Anton Ashta 5 1341
7-8-2002 nė 15:38
nga Ajet Nuro
 
  Mesazh i DBSHkodrane, Qershor 2000 burimuji 2 1398
6-8-2002 nė 10:04
nga Besnik
 
  Pse nuk votohet me PD?! Anton Ashta 14 2130
2-8-2002 nė 13:57
nga Besnik
 
  Produkti (jo)i drejtperdrejt i konsensusit kastriot 0 1270
31-7-2002 nė 15:56
nga kastriot
 
  NĖSE NUK ANGAZHOHEN SERIOZISHT PĖR KOSOVĖN E MAQEDONINĖ, Anton Ashta 0 1535
25-7-2002 nė 18:35
nga Anton Ashta
 
  PD: Shkoza u vra nė krye tė detyrės Anton Ashta 1 2431
18-7-2002 nė 11:52
nga Anton Ashta
 
  Sa Synon Qendren e Djathta ? burimuji 0 1446
25-6-2002 nė 00:44
nga burimuji
 
<<  9    10    11    12  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0968268 sekonda, 13 pyetje