Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4    5  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Partia Balli Kombetar Demokrat (Pages: 1 2 3 .. 5 ) Anton Ashta 111 14321
3-7-2009 nė 09:41
nga Anton Ashta
 
  Partia Balli Kombetar (Pages: 1 2 3 .. 17 ) Anton Ashta 420 30157
3-7-2009 nė 09:40
nga Anton Ashta
 
  Partia Levizja e Legalitetit (Pages: 1 2 3 .. 4 ) Eni_P 91 10188
3-7-2009 nė 09:39
nga Anton Ashta
 
  Parti e re"Ligj dhe Drejtėsi" Anton Ashta 1 1241
3-7-2009 nė 09:37
nga Anton Ashta
 
  Tejzgjatja e nxjerrjes sė pėrfundimeve tė votimeve tė 3 korrikut Mėrgim Korēa 1 1410
23-6-2009 nė 05:43
nga bobtom115
 
  Politika energjitike e djathte Anton Ashta 2 1929
21-6-2009 nė 12:36
nga Anton Ashta
 
  Pėrse jam unė i djathtė? Anton Ashta 0 1290
25-5-2009 nė 10:33
nga Anton Ashta
 
  Ceshtja e Prones ne Republiken e Kosoves Anton Ashta 0 1128
22-5-2009 nė 14:11
nga Anton Ashta
 
  Si do fitojme zgjedhjet e 2009 Anton Ashta 16 1803
20-5-2009 nė 12:12
nga Anton Ashta
 
  Besnik Mustafaj (Pages: 1 2 3 .. 6 ) B.K. 126 8784
23-4-2009 nė 12:44
nga Anton Ashta
 
  Njė zė nga shkretėtira shqiptare Anton Ashta 0 1064
9-3-2009 nė 22:03
nga Anton Ashta
 
  Spiune ZHDUKUNI (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 32 4744
19-2-2009 nė 11:22
nga Anton Ashta
 
  Orgen Hasanbegaj dhe Luan Halili Anton Ashta 3 1218
10-2-2009 nė 10:07
nga Anton Ashta
 
  Pronaret e RSH Anton Ashta 8 1841
28-1-2009 nė 16:37
nga Anton Ashta
 
  Sali Berisha, kryetari i PD (Pages: 1 2 3 .. 16 ) Anton Ashta 381 32998
21-1-2009 nė 10:17
nga Anton Ashta
 
  Shteti Anton Ashta 0 1253
20-1-2009 nė 18:43
nga Anton Ashta
 
  Sigurimi dhe e djathta shqiptare (Pages: 1 2 3 .. 5 ) Anton Ashta 113 14423
15-1-2009 nė 09:30
nga Anton Ashta
 
  12 Dhjetori - Date e rendesishme ne historine e Shqiperise. Besnik 11 2809
12-12-2008 nė 13:23
nga Anton Ashta
 
  Profesor Bashkim Gazidede Anton Ashta 0 1275
27-10-2008 nė 16:26
nga Anton Ashta
 
  E djathta shqiptare dhe kriminaliteti Anton Ashta 5 3439
19-10-2008 nė 11:34
nga Anton Ashta
 
  Tom Ridge Anton Ashta 1 2029
12-10-2008 nė 17:32
nga Anton Ashta
 
  Korrupsion--shteti, kapitalizmi e demokracia bledi 6 1820
11-9-2008 nė 17:55
nga Anton Ashta
 
  Katėr vjet pa Azem Hajdarin Besnik 1 1480
11-9-2008 nė 17:18
nga Anton Ashta
 
  BASHKIMI I TE DJATHTES (Pages: 1 2 3 .. 4 ) Anton Ashta 87 8150
13-8-2008 nė 18:28
nga Anton Ashta
 
  Cilat jane partite e djathta shqiptare ne Maqedoni Anton Ashta 2 1784
6-6-2008 nė 04:40
nga maxi23_gv
 
  TE GJITHE DESHIROJNE NDRYSHIMIN......! DARDAN PEJA 1 2038
29-5-2008 nė 17:08
nga Valter bejkova
 
  Fatmir Mediu (Pages: 1 2 3 .. 4 ) Anton Ashta 75 9066
30-4-2008 nė 10:57
nga Anton Ashta
 
  Nryshimet ne kushtetute Anton Ashta 3 1328
17-4-2008 nė 16:55
nga Anton Ashta
 
  Zona 99 Besnik Aliaj Anton Ashta 1 1961
14-4-2008 nė 13:38
nga Anton Ashta
 
  A duhet sot nje alternative e djathte pervec PD kole arapi 19 1965
11-4-2008 nė 12:13
nga VERISSHQIPO
 
<<  1    2    3    4    5  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0329318 sekonda, 13 pyetje