Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4    5    6  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Jozefina Topalli Anton Ashta 7 1858
2-4-2008 nė 11:12
nga Anton Ashta
 
  ky vėnd mund te bėhet nqs: (Pages: 1 2 3 ) laci 52 119763
1-4-2008 nė 21:11
nga Anton Ashta
 
  Ku humben te djathtet? Anton Ashta 5 1585
31-3-2008 nė 15:01
nga Anton Ashta
 
  A duhet reformuar SHIKU dhe si ? (Pages: 1 2 ) Olsi Baze 41 4051
21-3-2008 nė 19:33
nga Anton Ashta
 
  PD-ja i thote Po njerezve si Janullatosi (Pages: 1 2 ) laci 27 3937
1-3-2008 nė 21:04
nga Anton Ashta
 
  Katovica e tavarish-ve kalemi 9 4718
7-2-2008 nė 12:34
nga Anton Ashta
 
  Partia demokristiane shqiptare (Pages: 1 2 3 ) Serxhio Bepini 65 9951
3-7-2007 nė 13:25
nga Serxhio Bepini
 
  Zgjedhje te parakohshme? Anton Ashta 10 1730
28-6-2007 nė 22:42
nga genti_
 
  Leaton Vathi, te djathte mos e harroni kurre! (Pages: 1 2 3 ) Anton Ashta 52 8150
28-6-2007 nė 16:52
nga Anton Ashta
 
  Qeveria Berisha 2005 (Pages: 1 2 3 .. 5 ) Anton Ashta 110 10122
27-6-2007 nė 22:42
nga Anton Ashta
 
  shteti gjyqėsor Anton Ashta 0 1188
25-6-2007 nė 09:14
nga Anton Ashta
 
  Ku humbi Ashta????????????? (Pages: 1 2 ) Albi 39 4909
25-6-2007 nė 08:31
nga Anton Ashta
 
  Eris Hoxha Anton Ashta 1 1345
22-6-2007 nė 01:21
nga genti_
 
Pse Nard Ndoka propozon grekun Spiro Peēi dhe jo njė katolik pėr President? Serxhio Bepini 2 1983
20-6-2007 nė 09:58
nga Serxhio Bepini
 
  Pse humbem ne Tirane? Anton Ashta 2 1618
20-5-2007 nė 18:37
nga nurellari
 
  e djathta dhe skemat politike te dites ermal ngjelina 1 1386
4-5-2007 nė 22:11
nga Anton Ashta
 
  himni i shqiperise etnike shpati59 1 1352
25-4-2007 nė 15:07
nga Petro
 
  Zgjedhje vendore 2007 Anton Ashta 24 2240
5-3-2007 nė 11:13
nga Anton Ashta
 
  Leka Zogu (Pages: 1 2 3 .. 4 ) Hermon Qilleri 91 11161
6-1-2007 nė 13:14
nga Erjon Teli
 
  Lėvizja pėr Zhvillim Kombėtar (Pages: 1 2 3 .. 19 ) Anton Ashta 456 29007
18-2-2006 nė 16:46
nga AGRON RUMI
 
  Gjergj Buxhuku bledi 5 1628
17-2-2006 nė 11:59
nga bledi
 
  Dua te di........ Mausi 1 1608
9-2-2006 nė 05:54
nga Valter bejkova
 
  100 Ditet e Qeverise Berisha Albi 6 1859
15-1-2006 nė 02:12
nga DARDAN PEJA
 
  Berisha nuk do largimin e Nanos laci 5 1901
8-1-2006 nė 21:47
nga DARDAN PEJA
 
  ligji i Berishes--Toka i takon atij qė e zapton!! laci 0 1491
20-12-2005 nė 16:21
nga laci
 
  Te djathtet dhe CESHTJA KOMBETARE Anton Ashta 2 1984
15-12-2005 nė 21:35
nga DARDAN PEJA
 
  Ligji me i Rendesishem i vitit laci 15 2017
14-12-2005 nė 18:09
nga Anton Ashta
 
  Sistemi gjygjesor shqiptar Anton Ashta 1 1593
14-12-2005 nė 18:01
nga Anton Ashta
 
  Ligji pėr hapjen e dosjeve tė spiunėve tė Sigurimit B.K. 2 1425
14-12-2005 nė 03:21
nga burimuji
 
  Disa sfida tė qeverisė Berisha (Pages: 1 2 3 ) Ulpiana 50 5820
13-12-2005 nė 02:12
nga burimuji
 
<<  1    2    3    4    5    6  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0333169 sekonda, 13 pyetje