Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3    4    5    6    7  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  TE PERNDJEKURIT, NDIHME TEK PARTITE E DJATHTA Anton Ashta 2 1880
11-12-2005 nė 18:49
nga DARDAN PEJA
 
  Edith Harxhi , GREKET ne sulm! (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 40 6088
9-12-2005 nė 05:11
nga DARDAN PEJA
 
  Kazinoja e Berisha laci 8 1458
7-12-2005 nė 13:08
nga laci
 
  Kazinoja e Nanos dhe tellallet e opozites bledi 1 1144
5-12-2005 nė 17:07
nga bledi
 
  Gazeta Tema--Shkrime (Pages: 1 2 ) bledi 44 4871
2-12-2005 nė 19:36
nga Anton Ashta
 
  Levizja "Mjaft", financimi dhe programi i Levizjes. Albi 1 1400
30-11-2005 nė 19:41
nga Anton Ashta
 
  programet Elektorale (Pages: 1 2 3 .. 4 ) laci 81 7060
30-11-2005 nė 14:30
nga laci
 
  Zgjedhje 2005 (Pages: 1 2 3 .. 12 ) Anton Ashta 283 15471
19-11-2005 nė 15:06
nga laci
 
  Forumi i Djathte---mbushur me Propogande te majte bledi 11 1365
11-11-2005 nė 18:16
nga bledi
 
  Si do te zgjidhim krizen energjitike? (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 45 9204
11-11-2005 nė 16:32
nga bledi
 
  Polemika e Astrit Koles me Kastriot Myftarajn! Anton Ashta 15 2930
11-11-2005 nė 01:56
nga Anton Ashta
 
  pasuria e deklaruar e politikaneve laci 1 1230
10-11-2005 nė 15:10
nga laci
 
  porti i Durresit dhe ministri Basha laci 12 1281
10-11-2005 nė 14:46
nga laci
 
  Besnik Mustafaj nė sinkron me Kishėn Serbe B.K. 1 1169
8-11-2005 nė 13:47
nga burimuji
 
  Marredheniet e qeverise me FMN Anton Ashta 12 1343
7-11-2005 nė 16:22
nga laci
 
  Tirana--arkitektura e rregullimi i saj bledi 1 1383
7-11-2005 nė 12:31
nga Anton Ashta
 
  Premtimet dhe realizimet e tyre nga qeveria e Berishes (Pages: 1 2 3 ) Olsi Baze 67 7157
6-11-2005 nė 23:13
nga Petro
 
  Kush qendron prapa "Gazetes Shqiptare" aktualisht? Albi 10 1317
6-11-2005 nė 03:06
nga bledi
 
  nje kontroll pasurise te ketyre personave laci 0 3113
4-11-2005 nė 17:24
nga laci
 
  Partia Republikane Anton Ashta 15 1968
4-11-2005 nė 15:32
nga laci
 
  Si do te ulim korrupsionin? Anton Ashta 8 1297
3-11-2005 nė 11:03
nga laci
 
  Behar Kastrati, mos e harroni kurre! Anton Ashta 3 2795
29-10-2005 nė 08:36
nga Olsi Baze
 
  Sabri Godo Anton Ashta 9 2148
28-10-2005 nė 12:07
nga burimuji
 
  A do hapet shkolle Greke ne Himare? bledi 12 1292
25-10-2005 nė 09:59
nga Anton Ashta
 
  Kryeministri Sali Berisha pritet qė tė jetė iniciatori i njė tryeze tė liderėve tė vendeve fqinje me Albi 0 1091
24-10-2005 nė 08:33
nga Albi
 
  Letėr e hapur drejtuar qeverisė sė Republikės sė Shqipėrisė Anton Ashta 10 1532
20-10-2005 nė 10:10
nga Anton Ashta
 
  Pėrjashtohen nga policia e shtetit 21 punonjės dhe drejtues tė policisė rrugore Albi 2 1356
20-10-2005 nė 09:29
nga Anton Ashta
 
  Nikoll Lesi : Nuk dua tė jem ministėr i Berishės (Pages: 1 2 ) laci 27 3003
16-10-2005 nė 20:48
nga burimuji
 
  Ēka pret populli nga e djathta nė pushtet laci 0 1241
13-10-2005 nė 22:50
nga laci
 
  Strategjia e Enveristeve e pasqyruar ne fjalen e Ramiz Alise kastriot 3 1266
12-10-2005 nė 11:37
nga laci
 
<<  1    2    3    4    5    6    7  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0441439 sekonda, 13 pyetje