Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  The Air Jordan 5 sneakers were released smile258 0 3968
2-11-2013 nė 10:38
nga smile258
 
  Justin Rrota Anton Ashta 0 2192
16-2-2009 nė 12:58
nga Anton Ashta
 
  Meshari Anton Ashta 0 2120
9-1-2009 nė 12:31
nga Anton Ashta
 
  Meso gjuhen shqipe/ Learn Albanian Online Llokumi_NY 0 4146
24-3-2007 nė 15:51
nga Llokumi_NY
 
  Nje faqe e re Anton Ashta 1 2691
21-2-2007 nė 23:08
nga florian
 
  Kongresi i gjuhės shqipe (1972) nė krizė! sefedin 6 4519
27-7-2006 nė 01:11
nga Ulpiana
 
  Alfabeti i Elbasanit Ulpiana 1 5241
27-7-2006 nė 00:29
nga Ulpiana
 
  Gjuha shqipe dhe komputeri Anton Ashta 5 3267
16-8-2005 nė 11:56
nga Anton Ashta
 
  Deklarata Anton Ashta 1 2611
14-7-2005 nė 19:18
nga nji shkodran
 
  Toskėrisht apo Gegnisht (Pages: 1 2 ) Hermon Qilleri 41 15572
26-5-2005 nė 03:33
nga Ulpiana
 
  Kunder ketij ligji per gjuhen Anton Ashta 0 2731
11-5-2005 nė 09:22
nga Anton Ashta
 
Gazeta Albania "Fonetika dhe fonologjia e gjuhes shqipe" KMK 0 3480
25-1-2005 nė 21:42
nga KMK
 
  GRAMATIKA E KRAHASUAR E GJUHES SHQIPE E NDRE MJEDES (VITI 1900) Anton Ashta 0 157380
3-12-2004 nė 21:33
nga Mentor QUKU
 
  Faqja e gegnishtes Anton Ashta 12 3721
15-1-2004 nė 08:49
nga Anton Ashta
 
  Kongresi i 1972 Anton Ashta 0 2801
13-1-2004 nė 22:01
nga Anton Ashta
 
  U nda nga jeta Prof. Jup Kastrati Eni_P 0 3079
23-9-2003 nė 10:02
nga Eni_P
 
  U nda nga jeta Prof. Gjon Shllaku Eni_P 1 3303
18-8-2003 nė 10:57
nga Eni_P
 
  -"Gegėrishtja - dashuri dhe krenari" lgjoka 8 3777
12-6-2003 nė 17:38
nga Anton Ashta
 
  Primo Shllaku: Letėrsia ma e mirė shqipe ka ardhė prej gegnishtes lgjoka 0 2874
10-6-2003 nė 07:29
nga lgjoka
 
  Bastardimi i gjuhes ton Blerim Vokshi 2 4694
19-3-2003 nė 19:34
nga Blerim Vokshi
 
  Nuk dimė drejtshkrimin e Shqipes! Eni_P 0 3000
10-2-2003 nė 10:58
nga Eni_P
 
  Gjuha Shqipe... lgjoka 2 3239
16-12-2002 nė 20:35
nga lgjoka
 Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0762601 sekonda, 13 pyetje