Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Korca Olsi Baze 5 4695
3-3-2010 nė 07:40
nga Anton Ashta
 
  PEPPA MARRITI BAND Anton Ashta 0 2079
22-6-2009 nė 20:47
nga Anton Ashta
 
  Magjia Anton Ashta 0 2301
28-1-2009 nė 21:12
nga Anton Ashta
 
  Kadare tani 6 13043
28-12-2008 nė 19:48
nga Anton Ashta
 
  Nė mundsh... Anton Ashta 2 10403
1-2-2008 nė 19:53
nga Anton Ashta
 
  Kreshnik Kuēaj,Personazhet publike dhe skandalet e tyre tė seksit. kreshnik 0 4943
8-1-2007 nė 20:30
nga kreshnik
 
  Plagjiata nė modė!? Tali 0 2645
28-10-2006 nė 16:18
nga Tali
 
  BIBLOTEKA KOMBETARE DREJT SHKATERRIMIT DARDAN PEJA 0 2677
30-12-2005 nė 00:53
nga DARDAN PEJA
 
  Arti dhe dita e flamurit Ulpiana 0 4418
3-12-2005 nė 19:39
nga Ulpiana
 
  Diaspora ne pasqyre-Frederik Ndoci pirust 0 3461
12-11-2005 nė 21:56
nga pirust
 
  Mė fal Shqipėri, nesėr bėhem qytetar i botės sė lirė! lgjoka 0 2756
18-9-2005 nė 17:42
nga lgjoka
 
  URAN BUTKA TASHME NE ROLIN E TREGIMTARIT REALIST Valter bejkova 0 2531
18-7-2005 nė 20:52
nga Valter bejkova
 
  ARTISTE TE MEDHENJ SHQIPTARE NEPER BOTE Artur Tepelena 10 3149
22-6-2005 nė 01:55
nga Anton Ashta
 
  Humoristike Ago Basha 1 3074
21-4-2005 nė 01:09
nga HanaRe
 
  ARKIVA TĖ KULTURĖS SHQIPTARE JASHTĖ ATDHEUT Anton Ashta 0 2556
17-3-2005 nė 12:17
nga Anton Ashta
 
  ARTi (Pages: 1 2 ) Eni_P 31 28574
23-2-2005 nė 21:58
nga Lilo rrustemi
 
  KRONIKA KULTURORE Tali 22 10924
6-1-2005 nė 22:31
nga aalikaj
 
  Libri shqip Eni_P 12 6368
10-11-2004 nė 14:07
nga Anton Ashta
 
  Ministrat e Nanos,vrases te artit Valter bejkova 0 2905
30-9-2004 nė 18:53
nga Valter bejkova
 
  Perkthimi i Biografia e Kadarese sipas New York Library tani 0 3483
15-9-2004 nė 05:46
nga tani
 
  S.O.S. Ikonografia Eni_P 7 4894
2-9-2004 nė 17:34
nga DARDAN PEJA
 
  Po e humbim folklorin tonė tė pasur shqiptar?! burimuji 0 3452
23-7-2004 nė 19:41
nga burimuji
 
  Mediat shqiptare ne internet Anton Ashta 0 3827
25-6-2004 nė 10:35
nga Anton Ashta
 
  Zekeria Cana Anton Ashta 0 4528
21-6-2004 nė 10:42
nga Anton Ashta
 
  Tirana Eni_P 16 7289
11-5-2004 nė 09:29
nga Eni_P
 
  ME AKTOREN YLLKA GASHI ornamenti 1 14249
30-4-2004 nė 23:41
nga ornamenti
 
  Kadare: KAM BESIM NĖ LIDERIN IBRAHIM RUGOVA Sefedin 0 3366
17-4-2004 nė 22:45
nga Sefedin
 
  Art-News Eni_P 0 2732
31-3-2004 nė 13:49
nga Eni_P
 
  A e dinit mbi Shkodrėn? Anton Ashta 10 5343
30-3-2004 nė 16:31
nga Eni_P
 
  TOB Eni_P 10 5918
30-3-2004 nė 13:10
nga Eni_P
 
<<  1    2    3  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0306029 sekonda, 13 pyetje