Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2    3  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Akademia shqipetare ne angli Olsi Baze 0 1983
25-3-2004 nė 15:26
nga Olsi Baze
 
  Camera obscura Eni_P 6 4229
17-3-2004 nė 16:56
nga Eni_P
 
  Sot promovohet libri i Bedri Islamit "Vrasja e Lulit tė vocėr" beqari002 1 2311
4-3-2004 nė 06:59
nga Malesia e Gjakoves
 
  Skifter Kellici? Eni_P 1 2455
4-3-2004 nė 06:48
nga Malesia e Gjakoves
 
  Interviste e Agim Docit (marre nga albasoul) Olsi Baze 0 2404
2-3-2004 nė 16:34
nga Olsi Baze
 
  Teatro Eni_P 0 1848
2-3-2004 nė 11:34
nga Eni_P
 
  Fletė nga ditari i aktorit Naim Frashėri Eni_P 0 3283
23-2-2004 nė 13:18
nga Eni_P
 
  Shikojeni si kane udhetuar shqiptaret ne kohen e ZOGUT?! Malesia e Gjakoves 10 2150
13-2-2004 nė 19:10
nga tani
 
  Shkrimtaret, te injoruarit e medhenj Eni_P 1 1821
13-2-2004 nė 03:56
nga tani
 
  Ramadan Sokoli, mes krijimesh dhe flijimesh Eni_P 5 3061
13-2-2004 nė 01:28
nga Malesia e Gjakoves
 
  Nje projekt Anton Ashta 5 1768
11-2-2004 nė 12:38
nga Anton Ashta
 
  E ARDHMJA PER NJE LETERSI SHQIPE DINJITOZE KA TROKITUR lgjoka 0 1609
9-2-2004 nė 00:28
nga lgjoka
 
  Onufri 2003 Eni_P 3 1761
5-2-2004 nė 19:28
nga Eni_P
 
onufri micka 0 1573
31-1-2004 nė 21:02
nga micka
 
  "SCANDERBEG, UN EROE MODERNO" Anton Ashta 1 1576
24-1-2004 nė 17:48
nga Anton Ashta
 
  Vdes Kafka i Sofjes Eni_P 0 1340
22-1-2004 nė 11:32
nga Eni_P
 
  Fototeka Marubbi Eni_P 6 2028
19-1-2004 nė 11:59
nga Eni_P
 
  Janar '04 Ago Basha 0 1749
15-1-2004 nė 08:01
nga Ago Basha
 
  KOHERENCA KULTURORE DHE DIVERSITETI Anton Ashta 0 1737
10-1-2004 nė 11:12
nga Anton Ashta
 
  Ē'eshte "NDERI I KOMBIT"? Eni_P 2 1822
23-12-2003 nė 12:20
nga Eni_P
 
  Njė vend pėr shtatoren e Nėnė Terezės Eni_P 0 1260
17-12-2003 nė 11:11
nga Eni_P
 
  Tinka Kurti Eni_P 0 1627
15-12-2003 nė 11:57
nga Eni_P
 
  Tirana International Film Festival Eni_P 3 1913
9-12-2003 nė 12:26
nga Eni_P
 
  KĖNGA E NJĖ NĖNE SHQIPTARE - Sipas Bertold BREHT-it nikė palkola 0 1409
30-11-2003 nė 20:56
nga nikė palkola
 
  Brunilda Lato Eni_P 0 2207
24-11-2003 nė 10:43
nga Eni_P
 
  Pershtypje nga ”Exodus 2003. Shtegėtime letrare. Shkodėr" Eni_P 0 1818
10-11-2003 nė 15:45
nga Eni_P
 
  Vjeshta e Tiranes 2003 Eni_P 0 1389
3-11-2003 nė 11:14
nga Eni_P
 
  Lec Kurti - Kompozitori & Diplomati Shkodran Eni_P 1 1917
3-11-2003 nė 11:10
nga Eni_P
 
  MEMEDHEU Petro 0 1451
1-11-2003 nė 02:01
nga Petro
 
  Pashko Gjeēi - perkthyesi i Dante Aligherit Eni_P 0 1507
30-10-2003 nė 09:35
nga Eni_P
 
<<  1    2    3  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0323279 sekonda, 13 pyetje