Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Rruga Durres- Prishtinė (Pages: 1 2 3 .. 4 ) Anton Ashta 85 34948
2-12-2010 nė 16:51
nga Anton Ashta
 
  Rruga e "Arberit" Anton Ashta 4 4466
2-12-2010 nė 16:46
nga Anton Ashta
 
  KORRIDORI "ADRIATIK-ALPE" Anton Ashta 12 5274
26-11-2009 nė 20:34
nga Anton Ashta
 
  Tė korrigjohen gabimet e vitit 1878 Ajet Nuro 16 5415
7-6-2009 nė 09:54
nga Anton Ashta
 
  Kombi e Shteti burimuji 7 6967
22-4-2009 nė 08:30
nga Anton Ashta
 
  Si vjen Bashkimi yne? (Pages: 1 2 ) Anton Ashta 31 8490
18-2-2008 nė 12:50
nga Anton Ashta
 
''Opinioni Publik mbi Bashkimin e Trojeve Shqiptare ne nje Shtet te Vetem" ermal 5 2796
9-2-2007 nė 19:55
nga florian
 
"Kendveshtrimi Yne Rreth Bashkimit te Trojeve Shqiptare ne nje Shtet te Vetem" ermal 0 2612
3-1-2007 nė 17:28
nga ermal
 
  Nacionalizmi - Teme Polemizimi burimuji 1 5063
17-1-2006 nė 23:40
nga Valter bejkova
 
  Shqiperi e madhe apo etnike agron rumi 15 3886
14-1-2006 nė 23:32
nga DARDAN PEJA
 
  Kosoves Nuk i Duhet Nje Gjuhe e Re Letrare! burimuji 0 5742
30-11-2005 nė 03:12
nga burimuji
 
  Si intelektual cfare mendimi keni per Bashkimin e Shqipes? bekim 14 2906
24-5-2005 nė 19:47
nga Anton Ashta
 
  Flasim shumė e pak punojmė! Tali 16 5268
20-4-2005 nė 20:52
nga HanaRe
 
  Propoganda antishqiptare Anton Ashta 1 2907
15-1-2005 nė 12:50
nga Anton Ashta
 
  Si Nuk Vjen Bashkimi burimuji 7 5707
4-1-2005 nė 06:50
nga DARDAN PEJA
 
  Patriotizem, nacionalizem, primitiv, apo ndjenje nacionale. Olsi Baze 4 3321
17-8-2004 nė 23:52
nga burimuji
 
  Jemi shume te percare si komb dhe ne menyre te pavetedijshme percahemi edhe me shume Nardi 4 3175
31-10-2003 nė 11:55
nga Albi
 
  Votim: Kur ne Shqiptaret do ti harojm Iluzionet per Bashkim duke e realizu te verteten Mijaku 2 3138
24-9-2003 nė 00:06
nga Mijaku
 
  Tregu kombėtar dhe integrimi Anton Ashta 0 2924
11-7-2003 nė 09:15
nga Anton Ashta
 
  GJERGJ FISHTA: LIDHJA E PRIZRENIT nikė palkola 0 8009
9-6-2003 nė 10:25
nga nikė palkola
 
  125 VJETORI I LIDHJES /MBARĖKOMBĖTARE/ SHQIPTARE TĖ PRIZRENIT nikė palkola 0 2917
9-6-2003 nė 08:53
nga nikė palkola
 
  Kosovarėt drejt Kukėsit, marshimi i katėrt nė paqe Anton Ashta 0 2866
17-4-2003 nė 09:56
nga Anton Ashta
 
  Edhe nje hap drejt bashkimit blerim vokshi 2 3325
13-4-2003 nė 20:54
nga Blerim Vokshi
 
  Vellezer, Miq, e Partnere burimuji 0 2829
22-3-2003 nė 14:03
nga burimuji
 
  KĖRKOHEN QĖNDRIME UNIKE.... Besim Krasniqi 7 3099
11-3-2003 nė 20:57
nga Tali
 
  Vale kur dhe si do ta bashkojme Shqiperinė? lgjoka 16 6552
1-2-2003 nė 13:34
nga Lekė Rezniqi
 
  Pa Shqiperi s'ka Kosove kastriot 23 3791
19-12-2002 nė 20:57
nga blerim vokshi
 
  Kombi Sot - sipas Sabri "Mere" Godo burimuji 0 2982
9-11-2002 nė 22:12
nga burimuji
 
  E drejta pėr alarm Anton Ashta 0 3159
26-10-2002 nė 18:51
nga Anton Ashta
 
  TĖ PĖRQAFOHET QĖLLIMI I SHENJTĖ PĖR NJĖ SHQIPĖRI ETNIKE...(Koment) Besim Krasniqi 1 2828
24-10-2002 nė 02:21
nga burimuji
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0322649 sekonda, 13 pyetje