Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


<<  1    2  >>
    Subjekti: Autori: Pėrgjigjet: Vizita: Mesazhi i fundit:
  Pėrse duhet tė humbte Arbėn Xhaferri? Anton Ashta 2 2053
19-10-2002 nė 18:26
nga Olsi Baze
 
  Pikė e re kufitare me Kosovėn Anton Ashta 0 1948
15-10-2002 nė 22:50
nga Anton Ashta
 
  Ēėshtja e pazgjidhur shqiptare Besim Krasniqi 0 1802
15-10-2002 nė 09:50
nga Besim Krasniqi
 
  Shqiperia ne syrin e medias Europiane Olsi Baze 1 1768
24-9-2002 nė 21:24
nga Ajet Nuro
 
  Integrimet evropiane dhe ceshtja shqiptare Anton Ashta 0 2073
17-9-2002 nė 12:34
nga Anton Ashta
 
  Has, nxenes nga fshatrat kufitare Anton Ashta 0 1944
10-9-2002 nė 10:54
nga Anton Ashta
 
<<  1    2  >>


Shfaq temat e dhe radhiti sipas
Topic Temė e hapur me mesazhe tė reja (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Topic Temė e hapur (Hot Topic mė tepėr se 20 pėrgjigje)
Closed Topic Temė e mbyllur

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0242519 sekonda, 13 pyetje