Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


Ju nuk keni hyrė ose nuk jeni regjistruar
Nėse nuk keni hyrė ose nuk jeni regjistruar, ju mundeni akoma tė shikoni forumet dhe temat,
por nuk do mund tė hyni tek paneli i kontrollit apo tek instruksionet.

  Forumi: Temat: Mesazhe: Mesazhi i fundit:
Rregullat
Cfarë është eDSH dhe kuvendi i saj?  
56 79
7-11-2013 nė 04:22
nga youyitian000
 
Regjistrimi, rregullat dhe njoftime  
Përpara se të regjistroheni, ju lutem lexoni rregullat dhe mënyren e regjistrimit
5 15
3-8-2005 nė 19:26
nga Anton Ashta
 
Kombi
Kombi sot   (Moderuar nga: Olsi Baze)
Diskutime lidhur me çështjet e ditës në trojet Shqiptare, Republikë të Shqipërisë, Republikë të Kosovës, ne trojet shqiptare në Maqedoni, në Mal të Zi, në Serbi, në Greqi.
913 5418
5-3-2015 nė 07:24
nga huangchen0102@outlo
 
Diaspora sot  
Diskutime lidhur me çështjet e ditës në Diasporë
110 452
24-1-2014 nė 07:20
nga huangchen0102@outlo
 
Si vjen Bashkimi ynë?   (Moderuar nga: Tali)
Sa janë kombe përmbi dhè Me BASHKIMIN në dritë kanë dalë! Ka qit dreqi pushkë ndër nè. Mos me u bà dy vetë n‘nji fjalë! - At Gjergj Fishta -
36 313
2-12-2010 nė 16:51
nga Anton Ashta
 
Si mund te ulet ndikimi Grek ne RSH  
Te ndalojme ndikimin Grek ne RSH.Te ndihmojme qe Shqiperia te mos behet koloni Greke!
71 848
11-10-2013 nė 10:29
nga Aviby
 
Historia e Shqipërisë  
Historia e Kombit Shqiptar dhe domosdoshmėria e hartimit tė njė Historie tė plotė e tė vėrtetė...
281 801
4-1-2014 nė 07:19
nga huangchen0102@outlo
 
Ekonomia  
Diskutime pėr ekonominė shqiptare dhe atė botėrore. Krahasime dhe statistika.
138 1082
4-1-2014 nė 08:01
nga huangchen0102@outlo
 
Nënshkrimet e Peticionit per Njohjen  
Këtu të mbledhim nënshkrimet e Peticionit për Njohjen e Pavarësisë së Kosovës
6 48
7-2-2009 nė 12:58
nga Anton Ashta
 
Për pavarësinë e Kosovës  
Çështja themelore Kombëtare që mbas një lufte mbi 100 vjecare u zgjidh
114 828
10-10-2013 nė 09:45
nga bryan8
 
Shoqeria dhe Kultura
Arsimi dhe Shkenca  
Tema diskutimi mbi Arsimin ne trojet Shqiptare,shkollat dhe Universitetet tona...
76 269
2-11-2013 nė 10:34
nga smile258
 
Çështje shoqërore  
Diskutime për çështje shoqërore që shqetësojnë gjithë shoqërinë
107 660
23-9-2013 nė 10:44
nga cindindy
 
Gjuha Shqipe  
Pra, shqyptarë çdo fès qi t'jini, Gegë e toskë, malci e qyteta, Gjuhën t'uej kurr mos ta lini, Mos ta lini sa t'jetë jeta...! -At Gjergj Fishta-
24 111
2-11-2013 nė 10:38
nga smile258
 
Arti,Kultura dhe Letërsia  
Te rejat nga bota e Artit ,Kulturës dhe Letërsisë. " Art domethënë e vërtetë artistike, dhe e vërtetë artistike domethënë simplicitet ... Arti s’njeh kondita, shkollat kondiciononjëse vdesin "vetvetiu"...! - Lasgush Poradeci -
72 269
30-12-2010 nė 09:46
nga predrinking07
 
Ku je? Ku jam? Ndihmoni njëri-tjetrin  
Komunikoni me njëri-tjetrin në Kuvendin eDSH. Kërkoni ndihmën e të tjerëve nëse e ndjeni të nevojshme, ndihmoni të tjerët me sa mundeni.
27 82
7-10-2013 nė 08:36
nga fern
 
Humor  
14 36
14-1-2006 nė 10:54
nga burimuji
 
E Djathta
eDjathta Shqiptare  
“Të krijojmë një fuqí morale në Shqipní, - të krijojmë rendin shoqnuer me një disiplinë dhe me një organizim të pështetun në drejtësí e dashtëní. Të sakrifikojmë pikëpamjet tona e jo popullin as Shqipninë; të bashkohemi mbasi vendi pret pështimin prej nesh e jo prej të huejve”- At Anton Harapi-
343 6686
2-11-2013 nė 06:28
nga Mendez
 
E Djathta   (Moderuar nga: Olsi Baze)
Diskutime lidhur me tė djathtėn si ideologji dhe tė djathtėn nė botė...
42 100
4-11-2009 nė 19:59
nga Anton Ashta
 
Elita  
Njihuni me Personalitetet e të Djathtës Shqiptare.
52 261
29-1-2011 nė 16:43
nga Anton Ashta
 
Përballja e krimeve komuniste në Atdhe  
Diskutime lidhur me krimet komuniste në Atdhe: viktimat, kriminelët, pasojat, etj.
157 569
28-2-2011 nė 13:06
nga Anton Ashta
 
Bota
Europa Juglindore  
Mendime mbi problemet e rajonit.
49 284
16-10-2013 nė 08:44
nga nclauadi
 
Aktualitete Ndërkombëtare   (Moderuar nga: Olsi Baze)
Situata, problemet, marredheniet ndėrkombetare
63 294
10-10-2010 nė 20:12
nga Anton Ashta
 
Bashkimi Europian  
"E duam Shqipėrine si gjithė Europa", diskutime pėrmbi Komunitetin Europian, ideja, realiteti, e ardhmja
26 162
12-11-2010 nė 08:12
nga Anton Ashta
 
eDSH
Veprimtari dhe Projekte  
Veprimtarite dhe Projektet e eDSH-se.Shkembeni mendime dhe ide
23 263
8-2-2011 nė 20:43
nga Anton Ashta
 
Vërejtje dhe sugjerime   (Moderuar nga: Tali)
Ju ftojmė tė shprehni hapur vėrejtjet dhe sugjerimet tuaja, nė lidhje me veprimtarinė dhe projektet tona, faqen edsh.org, faqen e diskutimeve, etj.
19 290
29-10-2006 nė 09:43
nga Anton Ashta
 


Kush ėshtė Nėlinjė - 3670 Guests dhe 1 Member nėlinjė.
Key: - Administratorėt - Super Moderatorėt - Moderatorėt - Gjithė anėtarėt e regjistruar
Anton Ashta

[+]

2784 tema/ 21225 mesazhe/ 23727 anėtarė
Ju lutem, uroni mirėseardhjen anėtarit tonė mė tė ri CalebTomc.

= Mesazhet e rinj nė kėtė forum qė nga hera e fundit
= Asnjė mesazh i ri qė nga hera e fundit

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.4352000 sekonda, 20 pyetje