Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


  Forumi: Temat: Mesazhe: Mesazhi i fundit:
E Djathta
eDjathta Shqiptare  
“Të krijojmë një fuqí morale në Shqipní, - të krijojmë rendin shoqnuer me një disiplinë dhe me një organizim të pështetun në drejtësí e dashtëní. Të sakrifikojmë pikëpamjet tona e jo popullin as Shqipninë; të bashkohemi mbasi vendi pret pështimin prej nesh e jo prej të huejve”- At Anton Harapi-
343 6686
2-11-2013 nė 06:28
nga Mendez
 
E Djathta   (Moderuar nga: Olsi Baze)
Diskutime lidhur me tė djathtėn si ideologji dhe tė djathtėn nė botė...
42 100
4-11-2009 nė 19:59
nga Anton Ashta
 
Elita  
Njihuni me Personalitetet e të Djathtës Shqiptare.
52 261
29-1-2011 nė 16:43
nga Anton Ashta
 
Përballja e krimeve komuniste në Atdhe  
Diskutime lidhur me krimet komuniste në Atdhe: viktimat, kriminelët, pasojat, etj.
157 569
28-2-2011 nė 13:06
nga Anton Ashta
 = Mesazhet e rinj nė kėtė forum qė nga hera e fundit
= Asnjė mesazh i ri qė nga hera e fundit

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0333171 sekonda, 10 pyetje