Kuvend-eDSH
Aktiv pėr herė tė fundit: Aktiv pėr herė tė fundit : Kurrė
Nuk keni hyrė [Hyrje - Regjistrohu]


  Forumi: Temat: Mesazhe: Mesazhi i fundit:
eDSH
Veprimtari dhe Projekte  
Veprimtarite dhe Projektet e eDSH-se.Shkembeni mendime dhe ide
23 263
8-2-2011 nė 20:43
nga Anton Ashta
 
Vërejtje dhe sugjerime   (Moderuar nga: Tali)
Ju ftojmė tė shprehni hapur vėrejtjet dhe sugjerimet tuaja, nė lidhje me veprimtarinė dhe projektet tona, faqen edsh.org, faqen e diskutimeve, etj.
19 290
29-10-2006 nė 09:43
nga Anton Ashta
 = Mesazhet e rinj nė kėtė forum qė nga hera e fundit
= Asnjė mesazh i ri qė nga hera e fundit

Powered by XMB 1.8 Partagium Beta Build 20110207PM
Developed By Aventure Media & The XMB Group © 2002
Procesi i kryer nė 0.0700459 sekonda, 10 pyetje